קמפיין חדש של מותג המשקאות "פרימור"

18/08/2017
רמי הויברגר יככב בקמפיין המשך »

השחקן רמי הויברגר יככב בקמפיין חדש של מותג המשקאות  "פרימור" ויגלם את דמותו של קרמבו, קצין הצבא הקשוח מהסרט "מבצע סבתא". רמי הויברגר יגלם בקמפיין את שובו של קרמבו לקיבוץ ילדותו, לאחר שחרורו מצה"ל.

הקמפיין החדש שיעלה, יציג את סדרת המשקאות הקלים בבקבוקי 1.5 ליטר אשר משיקה חברת "גניר", יצרנית המיצים והנקטרים במותג "פרימור". סדרת המשקאות החדשה כוללת מגוון של שמונה טעמים, משקה קל אשכוליות, תפוזים, לימונים, תפוחים, ענבים, מנגו, תות בננה ודיאט אשכוליות. המשקאות נבדקו במבחני טעימה וזכו לציונים גבוהים במיוחד. זוהי הפעם הראשונה שבה משיקה "פרימור", המובילה את קטגוריית המיצים הסחוטים בישראל עם נתח שוק של מעל ל- 55%, משקאות קלים ובכך הופכת לשחקנית שלישית ומצטרפת לשחקניות גדולות ומשמעותיות בשוק, יפאורה והחברה המרכזית.

על פי סיפורו של הסרט, קצין הצבא לא מצליח באמת להשתחרר מהרגליו לפקד וכך הופכים עובדי "פרימור" המסורים לפקודיו הטירונים.

במאי הסרט, דרור שאול, נבחר על ידי משרד הפרסום יהושע/TBWA לביים את סרטוני הקמפיין, אודות סדרת מיצים חדשה של פרימור.
הקמפיין  יכלול סרטוני טלוויזיה, שלטי חוצות ופעילות דיגיטל, בהיקף כספי של 5 מיליון שקלים.

לדברי הבמאי דרור שאול, זו הפעם הראשונה שהסכימו, הוא ורמי, לחזור למחוזות מבצע סבתא ולשחזר את ההצלחה. "פנו אלינו לאורך השנים מעריצים, חברות הפקה ומותגים רבים, כדי שנעלה עם סרט המשך או קמפיינים וסירבנו. יש קשר הדוק לעובדה ש"פרימור" הינו מותג קיבוצי, שפועל בקיבוץ ומעסיק תושבי קיבוצים, שחיבר אותנו לעניין והסכמנו בשמחה. ללא ספק הקמפיין שעולה הוא עבורנו מבצע סבתא 2, לבקשת המעריצים". 

שרונה ויינטרוב זיגדון– מנהלת שיווק מוצרים קמעונאיים בחברת "גניר-פרימור", מעריכה כי גליי האהדה של הסרט ישפיעו באופן ניכר על הקמפיין. "פרימור הינו מותג חזק  ואהוב עם מיצוב של איכות הנשען על עולמות פרמיום, החודר לעולמות חדשים ומביא את חוזקות המותג לעולמות המשקאות הקלים. אנו מעריכים כי דמותו האהובה של קרמבו תציג בצורה הטובה ביותר את הסדרה החדשה ותזכה להצלחה רבה".

חברת "גניר-פרימור" הוקמה בשנת 1978 ונמצאת בבעלות קיבוץ גן-שמואל ותשלובת הקיבוצים גת, בית ניר,  ו-24% בבעלות ציבורית. המותג "פרימור, אשר החל לפעול בישראל בשנת 1993, נחשב למותג המיצים הסחוטים המוביל בישראל, תוך שהוא מחזיק מעל ל-55% מנתח השוק. החברה מייצרת מיצים סחוטים, נקטרים, 100% מיץ עשוי מרכז תחת המותג, 20% מהתוצרת לשוק המקומי ו-80% לשווקים בעולם.

קרדיטים:
סמנכ"ל לקוחות: רעיה אריאל גלעדי; סמנכ"ל דיגיטל: עידן אלרום; סמנכ"ל מדיה: נבו כרמי; סמנכ"ל תפעול: עופר חג'יוב;  קופירייטר: נויה לוי; ארטדיירקטור: אבישי קשת; מנהלת לקוחות: רעות גולן; תקציבאית: נטלי אסא; סופרוויזר מדיה דיגיטל: ורדית אמסלם; מנהלת לקוחות מדיה: רונה וולברום; נעמי גביסון; הפקה: אמיר ניסני; סטודיו: פיי רוס גולמן ואייל יריב; במאי: דרור שאול; חברת הפקה: מיאלמה בית הפקות; בית פוסט: מתן כהן אונליין וסיגנל סאונד.

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.