שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת "שמונה" של מושיק רוט הגיעה לתל אביב

הסניף באבן גבירול נמצא בשלבי הקמה

רשת "שמונה" של השף מושיק רוט הגיעה לראשונה לתל אביב ופותחת סניף ברחוב אבן גבירול 25 בסמוך לרחוב דיזנגוף.

שמונה מציעה מנות שף כשרות במחיר אחיד של 8 שקלים. התפריט כולל סוגי מזון מגוונים של המבורגרים וכריכי בשר על בסיס אסאדו ונתחי אווז, קציצות מרוקאיות עם גרגירי חומוס ורוטב מיו-טחינה, סלטים ירוקים עם זני אגוזים, מנות ביצים של שקשוקה וחביתיות, עם אפשרויות צמחוניות וטבעוניות.

הסניף באבן גבירול נמצא בשלבי הקמה וייפתח בעוד כחודש על שטח של 100 מ"ר. לאורך כל שעות הפעילות יוצעו ארוחה עסקית במחיר של 26 שקלים הכוללת שלוש מנות לבחירה ושתיה. וארוחת ילדים בעלות של 18 שקלים המורכבות ממנה עיקרית של המבורגר או שניצל בתוספת ציפס ושתיה.

מושיק רוט:  הצלחנו להגיע לטווח מחירים המייצר תחרות לעסקים בתל אביב על ידי הוזלת סוגי מנות מגוונות למחירי לואו קוסט למרות מחירי הנדל"ן הגבוהים בעיר. כדי למכור מנות איכותיות ב־8 שקלים היה צריך לפתח משוואה שהיתה קשה לפיצוח. אני חושב שהצלחנו לעשות את זה יפה מאוד ולהביא לעיר חוויה קולינארית חדשה במגוון מנות הנגישות גם לקהל שאינו יכול להרשות לעצמו לאכול בחוץ כדרך קבע.

רשת שמונה הוקמה בשנת 2016 על ידי קבוצת יזמים מתחום המסעדנות במטרה להוזיל את מחירי הארוחות. לרשת 15 סניפים פעילים ועוד 8 סניפים בשלבי הקמה במסגרת תוכנית לפריסה של 50 מסעדות ברחבי הארץ.

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות