חברת הכרם מציגה לראשונה בישראל

19/06/2017
COCCHI הוורמוט האיטלקי האיכותי המשך »

הוורמוט COCCHI של חוליו קוקי מיוצר בעיר אסטי שבאיטליה משנת 1891, מבוסס על יין אשר חוזק באלכוהול ותובל במרכיבים בוטניים שונים. העיר אסטי הייתה חלוצה בתיבול יין עם תבלינים וצמחים. 
וורמוט נחשב למשקה מאוד פופולארי באזור בשנים האלה, וחוליו קוקי פתח עד שנת 1913 שבעה ברי טעימות של "קוקי" בהם נטעם הוורמוט  שלו.

הוורמוט של קוקי עובר תהליך קפדני ואיכותי הכולל ליקוט של מיטב המרכיבים הבוטניים שאפשר למצוא, והשרייתם ביין איכותי.

הוורמוט של קוקי נצרך לאורך כל שעות היום, בין אם כמשקה אפרטיפי בליווי לארוחות, בשילובים עם מיצי הדרים וטוניק, ובין אם בברי הקוקטיילים בתוך קוקטייל שמבליט את מרכיביו הבוטניים השונים והארומות המדהימות שלו.

קוקי אמריקנו : מייצג את החוליה המקשרת בין יין לליקר. מבוסס על יין עם הוספת כמות קטנה של אלכוהול והשרייה קרה של מרכיבים בוטניים מגוונים. השם אמריקנו מגיע מהמילה "אמאריקטו" שהינה הפיכת המשקה למריר ע"י הוספת מרכיבים בוטנים שונים וכמובן מההרגל האמריקאי לשתות וורמוט עם קרח וסודה.

מיוצר לפי המתכון המקורי של חוליו קוקי, אשר מזוהה בעיר אסטי כאפרטיף היסטורי של העיר. בתווית נמצא התרנגול שמקור התמונה משנות ה-30 ומסמל קונוטציה אפרטיבית (מעורר את התיאבון), וכידוע התרנגול הינו אחד מסמלי העיר אסטי.

APERITIVO COCCHI AMERICANO
מייצג את החוליה המקשרת בין יין לליקר, מבוסס על יין לבן עם הוספת כמות קטנה של אלכוהול והשרייה קרה של מרכיבים בוטניים שונים, ביניהם: לענה, כינין, קליפות הדרים ואלדרפלאוור. מומלץ לשלב בקוקטיילים או עם קרח ולימון. 750 מ"ל, 16.5% אלכוהול
מחיר -90 ₪.

APERITIVO AMERICANO COCCHI ROSA
מבוסס על יינות אדומים מתובלים בעיקר בכינין, הדרים, וורדים, זעפרן ווניל. מתאים לקוקטיילים עדינים ומצוין עם קרח וקצת סודה. 750 מ"ל, 16.5% אלכוהול,
מחיר -90 ₪.

COCCHI VERMOUTH DI TORINO
וורמוט מתוק מתובל בין השאר  בכינין, רוברב והדרים, לוורמוט טעם עשיר עם נגיעות קקאו ומרירות הדרית נפלאה, רוזמרין וקצת מוסקט.מתאים לקוקטיילים קלאסיים או בשילוב עם סודה ופלח תפוז. הוורמוט של קוקי נחשב בעיני הברמנים המובילים בעולם כוורמוט איכותי ביותר ואהוב הן בשל טעמיו המיוחדים והן בשל איכותו הלא מתפשרת. 750 מ"ל, 16% אלכוהול, מחיר -90 ₪.

 

קוקטיילים  מומלצים:

Cocchi tonic
50 מ"ל קוקי אמריקנו ביאנקו
לסגור במי טוניק
לקשט בפלח לימון

Cocchi Negroni
30 מ"ל היימנס לונדון דריי
30 מ"ל גליאנו אפרטיבו
30 מ"ל קוקי סטוריקו וורמוט די טורינו

Cocchi Americano
30 מ"ל גליאנו אפרטיבו
30 מ"ל קוקי אמריקנו רוזה
פלח תפוז.

לערבב את כל המרכיבים בכוס ערבוב עם קרח ולסנן ללאו בול עם קרח, לקשט בטוויסט תפוז / לימון

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *