שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת "שמונה" פותחת מסעדות חדשות בהרצליה

ובבית שמש, אשקלון, קרית ביאליק ובירושלים

רשת "שמונה" שמתמחה במנות שף כשרות במחיר אחיד של 8 שקלים, מתרחבת ופותחת מסעדות חדשות בהרצליה סוקולוב פינת בן גוריון, בית שמש קניון נעימי, בירושלים נפתח סניף נוסף בקניון מלחה, בקרית ביאליק קניון הקריון, ובאשקלון על המרינה.

התפריט של שמונה חודש והורחב לאחר כניסתו של השף מושיק רוט לרשת. סוגי המזון שהוזלו למחיר של 8 שקלים כוללים מנות ביצים כמו שקשוקה במחבת, קציצות מרוקאיות בפיתה עם גרגרי חומוס, כריך קומות של אווז ובקר.

התפריט החדש מכיל מנות המותאמות לילדים כדי לעזור למשפחות לצמצם את יוקר המחיה. ארוחות הילדים ברשת מורכבות ממנה עיקרית של המבורגר או שניצל בתוספת ציפס ושתיה בעלות של 18 שקל.

לדברי ניר עמר, מייסד שמונה: "אנו מקפידים לפתוח סניפים בפריפריה במקביל למרכזי ערים גדולות כדי להגיע לקהל שהוזלת מחירי המזון מהותית יותר עבורו. בניגוד להנחה שמזון הלואו קוסט הוא טרנד חולף בענף המסעדנות מבינים שמדובר בשינוי בתחום ובחודשים הקרובים נמשיך את התרחבות הרשת עם הכרזה על סניפים נוספים. ההתרחבות כוללת זכיינים שפותחים סניף נוסף ברשת."

המסעדות החדשות מצטרפות למסעדות הפועלות כיום בערים בת ים, חולון, ראשון לציון, נתניה, חיפה, ירושלים, באר שבע, קרית מוצקין, חדרה ועפולה. כל סניפי הרשת בהכשר הרבנות הראשית.

פרטים על הרשת באתר www.8eight.co.il

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות