הסטארטאפ שמחבר את ברז הבירה לאינטרנט

07/04/2017
למען שיפור איכות השיווק המשך »

בעזרת טכנולוגיה של הסטארטאפ הישראלי WeissBeerger ברזי בירה בפאבים מסביב לעולם מתחברים לאינטרנט ושולחים דיווח על פעילותם ללא מעורבות אדם.

ברז הבירה מספק נתונים על פעילותו בזמן אמת, ומאפשרים לבדוק אם הלקוח קיבל בירה שנמזגה בקצב הנכון, בטמפרטורה הרצויה ואם המזיגה בוצעה מחבית טרייה ואם יש צורך בהזמנת חבית חדשה.

המידע שנאסף משותף עם בעל הפאב ועם יצרניות הבירה לטובת שיפור השיווק. המידע מאפשר למדוד אם קצב צריכת הבירה מושפע ממתן חסות לארוע ספורט מסוים. באיזה שעות יש שינוי בצריכת הבירה, אם מזג האוויר משפיע על המכירות, באיזה אזורים נמצא קהל ששותה ויתר ובאיזה פחות.

 אורי פינגרר, מייסד שותף בוייסבירגר: "לפאב ממוצע אין יכולת לגייס בעצמו חידושי הייטק לייעול הפעילות. השימוש במערכת שלנו משלב בבר טכנולוגיות מתחום האינטרנט של הדברים המאפשרת לחפצים כמו ברזי בירה לשלוח ולקבל מידע דרך האינטרנט. מערכת ביג דאטה האוספות מידע על הרגלי השתייה בבר ומנתחות אותו לתובנות על התנהגות הלקוחות שיפתיעו אפילו את הברמן שמזג את המשקאות בעצמו."

וייסבירגר הוקמה על ידי עומר עגיב המשמש כמנכ"ל ואורי פינגרר סמנכ"ל פיתוח עסקי, ופועלת ברחבי אירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה וישראל. לחברה יש פיתוח נוסף לאיסוף מידע ממכונות מזיגה של משקאות קלים ומוגזים המשלבות סירופ ומים.
בוייסבירגר הושקעו יותר מ-10מיליון דולר מהקרנות  ICV, אינוביישן אנדיבורס של אריק שמידט ודרור ברמן, גיגי לוי ומשקיעים נוספים. החברה מעסיקה 60 עובדים במשרדים הממוקמים בתל אביב, מנהטן ולונדון.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *