מהדורה מוגבלת של MARTELL CORDON BLEU

27/02/2017
לראשונה בתערוכת הקוניאק הראשונה בישראל המשך »

מהדורה מוגבלת של Martell Cordon Bleu  בהשראת עץ וחום תוצג ותוצע לטעימות לראשונה בתערוכת הקוניאק הראשונה בישראל XOXO , שתערך ב- 1-2 למרץ בגלריית לורנס.

מבין המקורות המפתיעים היוצרים את Martell Cordon Bleu, ישנו אחד יסודי וחיוני: העץ, חומר חי התורם לעיצוב הפרופיל של Martell Cordon Bleu מאז שזה נוצר לראשונה.

 האלכימיה המרתקת בין עץ לבין ברנדי הפירות, המכונֶה "מי החיים" בצרפתית, עוררה את השראתו של המאסטר של מרתפי מרטל ליצור שיתוף ייחודי עם מאסטר החביות,  על-מנת לייצר יחד גימור מלהיב ובלתי צפוי לחבית -Martell Cordon Bleu האיקוני.:

Martell Cordon Bleu Intense Heat Cask Finish, תערובת אקסקלוסיבית של מרטל קורדון בלו, המורכבת מאוּמנות, טעם וסקרנות.

תערובת של Martell Cordon Bleu עוברת שלב סופי  מיוחד, לפני שמגיעה אל תוך החביות שעברו חימום אינטנסיבי.

בדרך כלל, הברנדי מגיע לפִרקו בתוך חביות אלון הנצרבות לאט לאט. להכנת מהדורה מוגבלת זאת, הברנדי יתיישן בחביות אלון הנצרבות בעוצמה רבה. פעולת הצריבה מבפנים של חביות האלון מכונה "בוּסינָז'". טכניקה זאת, המכונה "שוֹפ קרוקודיל" (תנין מחומם) והעומדת גם בבסיס התערובת הסטנדרטית של קורדון בלו, משחררת טעם מדהים בטעימותו.

תווים:     
הניחוח,
המלא חיים ועוצמה, מתאפיין בתווי פירות מסוכרים (תפוח עץ, משמש ואפרסק) מצופים בדבש וברמזים של עוגייה. אחריהם, האופי הפירותי מפנה מקום לטעמים האטרקטיביים של שקדים ושל אגוזים קלויים, טעמים המודגשים על-ידי הסיומת בחום רב עוצמה.

בחך:
טעמים מסוּכרים עשירים. תווי וניל עדינים, יחד עם נגיעה של תווי עץ ממוזגים היטב, משתלבים בצורה הרמונית עם תווי הפירות המסוכרים.

במהלך הטעימות, התערובת חושפת את מלוא עדינותה, את המבנה ואת האיזון שלה. התווים המתגלים תחילה בחך חוזרים בהמשך ומסתיימים בטעמים האטרקטיביים של טופי וקפה. אפילו טעמי המוקה נשמרים בחן.

מחיר: 650 ₪ החל מחודש מאי 2017

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *