התאמת קוקטייל ייחודי לכל מסעדה

19/11/2016
לראשונה בפרויקט "ראונד טייבלס" המשך »

Round Tables by American Express, פסטיבל הקולינריה הבינלאומי אשר מפגיש בין המסעדות והשפים הטובים בעולם,

השנה הוחלט להרחיב את החוויה הקולינרית: לצד תפריטי הטעימות יוצעו תפריטי קוקטיילים ייחודיים.
לצורך כך נוצר שיתוף פעולה עם המיקסולוגית הבינלאומית אייבי מיקס על מנת שתתאים קוקטיילים מיוחדים לכל אחת מהמסעדות המשתתפות הפרויקט. מיקס מגיעה לארץ כאורחת GREY GOOSE, וודקת הסופר פרמיום הצרפתית.
במשך למעלה מחודשיים היא עבדה בצמוד לצוותי המסעדות על מנת לרקוח קוקטיילים שיתאימו בסינרגיה מושלמת של ניחוחות וטעמים לאופי המטבחים השונים. מחזיקי כרטיס American Express ייהנו מהטבה של קוקטייל על בסיס GREY GOOSE  במחיר מיוחד של 25 שקלים.

אסתי אקרמן, בעלים אקרמן משקאות, יבואנית GREY GOOSE: "תרבות הקוקטילים הצומחת ומתפתחת, הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהשלמת החוויה הגסטרונומית של הסועד. אנו שמחים להעשיר את הפסטיבל עם תפריטי קוקטיילים ייחודים של וודקת הסופר פרימיום GREY GOOSE".

אייבי מיקס, במקור מוורנמט ( ארצות הברית) בת 31 גרה בניו יורק, בעלים של בר הקוקטיילים האופנתי LEYANDA   בברוקלין ופועלת לקידום נשים בתחום האלכוהול, בין היתר, יצרה את התחרות הכי משמעותית לנשים בלבד – SpeedRack ­ a national cocktail competition תחרות שתורמת את כל רווחיה למלחמה בסרטן השד.

 

מיקס התחילה את דרכה בעולם האלכוהול בגיל 19 במהלך טיול בגוואטמלה, שם התאהבה באמנות הקוקטיילים והחליטה להישאר לזמן מה ולעבוד בבר מקומי.

מאז חזרה לארצות הברית והתמקצעה בתחום, זכתה בשנת 2015 בפרס הברמנית האמריקאית הטובה ביותר בתחרות   Tales of the Cocktailבניו אורלינס.

 

בעברה הייתה נוסעת להנאתה עם חברתה מייסדת מותג המסקל –  Ilegal Mezcal למקסיקו על מנת להבריח צמח מסקל טרי לארצות הברית… בתוך מיכלי דלק!

כדי לעבור את הגבול הן היו מתלבשות כמו מיסיונריות והיו אומרות לשומרי הגבול שהן מביאות libros para los niños בתרגום לעברית: "ספרים לילדים". לדבריה: "הייתי בת 19 הכי מגניבה בעולם… היינו מנופפות לשלום לגברים עם רובים, זה היה מטורף!"

הקוקטייל הרשמי של הפרויקט:

GREY GOOSE ROUND TABLES

30 מ"ל וודקה גריי גוס

22.5 מ"ל מרטיני ביאנקו

15 מ"ל מרטיני ביטר

7.5 מ"ל סן ג'רמיין

30 מ"ל שמפניה

ערבוב המרכיבים הראשונים בכוס עם קרח ומזיגה לכוס שמפניה.

סגירה בשמפניה.

קישוט: קליפת אשכולית

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *