יום הולדת 3 לדלידה

13/10/2016
ארוחה משותפת של השף דן זוארץ והשף אליאס מטר המשך »

מסעדת דלידה שברחוב זבולון, במתחם לוינסקי, חוגגת יום הולדת 3 ויוצרת התרחשויות קולינאריות מעוררות תיאבון.

ממעלות תרשיחא לתל אביב – צהרי סוכות
במהלך סוכות, בין התאריכים 18-22/10 יארח השף דן זוארץ בדלידה את השף הצפוני אליאס מאטר ליצירה משותפת.

מדי יום בין השעה 12:00-16:00 יוגש במקום בופה שיכלול מגוון עשיר של מנות כמו סלט גרגיר עם בצל סגול וסומאק טבעי, סלט פתוש, סלט עדשים שחורים וחצילים, לבנה ירוקה, לבנה חריפה, חובזה עם בצל מקורמל, עולש  חם ויוגורט כבשים, שולבטו עגבניות, תבשיל עקוב וסינייה חציל.
וגם מנות מורכבות ומפנקות כמו קובה נייה עז בתוספת חוסה ופיתה דקה, קובה סינייה וסלט חסה, תבשיל עקוב עם כבש, לבן אמו גדי, שוק כבש במילוי עלי גפן ויוגורט כבשים ואפילו מנה קסומה של יונים/שליו במילוי אורז ובשר.

מחיר סעודת בופה צמחונית מטורפת 64 ₪ ומנות עיקריות 50-100 ₪.

*הרכב המנות עשוי להשתנות בהתאם לליקוט ולחומרי הגלם העונתיים בשווקים.

ממעלות תרשיחא לתל אביב – דואט ערב
במוצ"ש 22/10 יבשלו דן ואליאס ארוחת ערב משותפת בה ירקחו יחדיו מחומרי הגלם שליקטו בגליל ובניחוח מטבחי מעלות תרשיחא וקריצות לתל אביב תפריט ספיישלים מרגש.

במהלך השבוע יעבדו השפים אינטנסיבית אחד עם השני, צוותו של האחד עם צוותו של השני. במקביל יתחילו לרקוח תפריט לערב אחד שיתקיים במוצ"ש ה- 22/10 שיתבסס על חומרי הגלם המיוחדים ויהיה בהשראת שבוע הבופה אך יהיה משוחרר מכבלי המסורת וישחק לפי חוקים משלו עם אינרפטציות עדכניות למהות מסורתיות.

זכרונות מנמל עכו – ספיישל יום הולדת מאת השף דן זוארץ
ב 30/10 יגיעו חגיגות יום ההולדת לשיאם עם ארוחת ים של השף דן זוארץ בהשראת נמל עכו.
בארוחה יצור זוארץ מחומרי הגלם שיגיעו מעכו מנות ספיישל רבות כמו למשל מנת שוקרוט דל מאר- פירות ים בתבשיל עם כרוב ערבי בשמפנייה (98 ₪), סשימי בלבן- סשימי דג לבן בציר ים ויוגורט, חמאה חומה ורימונים  (58 ₪), סבידה צרובה, מלפפון בלאדי, פריכייות פריקי, מנגו, קרם הדרים שחור (54 ₪) ועוד מנות ים רבות נוספות.

דלידה
רחוב זובלון 7, תל-אביב.
טלפון:
03-5369627

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.