השישי המושלם של יקב פלם

24/04/2013
שישי על המרפסת המשך »

יקב פלם שמח להזמין אתכם לחוויית שישי באוויר הרים צלול כיין
מסורת חדשה של יקב פלם מציעה מדי יום שישי, בין השעות 11:00-15:00 ליהנות מהתפאורה היפיפייה והפראית של יער הקדושים בהרי ירושלים, מהמוזיקה החיה של נגנים מתחלפים, המעניקים את הליווי המושלם לטעימה מפנקת של מגוון יינות היקב.

 בכל יום שישי יציעו ביקב פלם טעימה של יינות היקב. את הטעימה ניתן ללוות בטעימה של גבינות בוטיק של משק יעקבס.

 בתפריט הטעימה בשישי ניתן יהיה למצוא טעימת כוס יין מסדרת קלסיקו (35 ₪), כוס יין מסדרת רזרב (40 ₪), כוס יין נובל (50 ₪). לצד היין ניתן יהיה לבחור בין גבינת מנצ'גו/רוקפור או קממבר (30 ₪ ל100 גרם), המוגשות עם לחם וחמאה.

 לאחר הטעימה, ניתן יהיה לרכוש במקום את יינות היקב, וכן את והגבינות שנטעמו (לחברי מועדון יקב פלם תינתן הנחה של 15% ברכישת יינות).

    יש לתאם את הביקור מראש בטל': 02-9929923 או 054-2113324 (ליאת)

 

 אודות יקב פלם

יקב פלם הוא יקב בוטיק שהוקם בשנת 1998, על-ידי האחים גולן וגלעד פלם, דור שני לענף היין בישראל. השילוב בין הידע המשפחתי המצטבר והניסיון הרב, הביא להקמתו של יקב ששם לעצמו כמטרה לשלב בין מסורת לחדשנות, ונחשב כיום לאחד המובילים בישראל.

 כיקב השואב את השראתו ממדינות 'העולם הישן', ערכי המסורת  והעשייה המשפחתית עומדים בליבו של ייצור היין של פלם. יקב פלם מייצר את אותם היינות שנה אחר שנה, כשהמטרה היא לשפר ולהשביח את הקיים.

 כיקב המאמין בהנחת הייסוד המסורתית כי איכותו של היין טמונה ב"טרואר" – באדמת הכרם ממנו הגיע, החליטו ביקב פלם לגדל את ענבי היין בעצמם, ומפקחת באופן אישי על הכרמים, הממוקמים בגליל העליון ובהרי יהודה, על מנת להיות בשליטה מוחלטת על אופן הגידול ואיכותו. הגיוון וסוגי הקרקע של הכרמים הפרטיים וכן ההקפדה על תפוקת יבולים נמוכה מאוד לדונם, תורמים ליינות נועזים והבעתיים, המשקפים את מסורת הייננות הים-תיכונית המתחדשת.

 לצד כבוד למסורת, משתמש היקב בטכנולוגיה החדישה ביותר לייצור היין. היקב מאובזר בציוד המתקדם והטוב ביותר, החל ממכונות ריסוק הענבים, דרך מסחטת פניאומאטית ועל למיכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה. כל אלה מאפשרים ליקב להפיק את היין הטוב ביותר, תוך הקפדה חסרת פשרות על תנאי הייצור, מרגע הגעת הענבים ליקב ועד לשלב הביקבוק.

 מרתף החביות של היקב שוכן לו עמוק באדמה, ובקרת הטמפרטורה במקום מאפשרת שמירה על לחות וטמפרטורה אחידה במשך כל השנה, ליצירת תנאים אופטימליים ליישון והשבחת היינות בכ-300 חביות עץ אלון צרפתיות, לתקופות ממושכות.

 ליקב פלם שתי סדרות

      סדרת קלסיקו – סדרת יינות רעננים, פירותיים ונגישים, השואבים את השראתם מהיינות האיטלקיים הצעירים.

בסדרה שלושה יינות – פלם בלנק, פלם רוזה ופלם קלסיקו.

  • סדרת רזרב – הסדרה הגבוהה של היקב, המביאה לידי ביטוי את הכרמים האיכותיים ביותר, הענבים הטובים ביותר ואת הניסיון והמצויינות של היקב בעשיית יין.

בסדרה שלושה יינות- סירה רזרב, מרלו רזרב, וקברנה סוביניון רזרב.

 מעל לשתי סדרות אלה ממוקם הפלם נובל,  יין הדגל של היקב – יין המספר את סיפורה החד פעמי של שנת בציר – סיפור המפגש בין אדם, אדמה, אקלים וכרם, הבא לידי ביטוי במעקב של שנים ארוכות אחר התפתחותן של הגפנים בחלקות המאפשר את זיקוק  המצוין ממה שהוא כבר הטוב ביותר.

 יקב פלם
צומת אשתאול יער הקדושים
טלפון : 02-
9929923

 info@flamwinery.com

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.