יקב טפרברג בפעילות On-Line

19/08/2016
היין טפרברג – העיצוב האישי שלך המשך »

לקראת ראש השנה, יקב טפרברג מציע פעילות עיצובית מפתיעה ומרגשת ובמסגרתה יוכלו גולשים לעצב תוויות יין אישיות בהן יופיעו תמונות משפחתיות וברכות חג שיודפסו על גבי בקבוקי היין של היקב ויגיעו אליהם, תחת המסר "כל בקבוק הוא חלק מהסיפור שלנו"תויות אישיות חג שמח על גבי יין  מחיר 48 שח  קרדיט צלם אייל קרן

יקב טפרברג, שנוסד בשנת 1870, בבעלות משפחת טפרברג, מבטא הלכה למעשה את ההיסטוריה ומייצג את משפחת טפרברג ועברם המפואר – סיפור חמשת דורות המשפחה ביקב.

רועי הראל, מנהל שיווק  יקב טפרברג: "לקראת ראש השנה 2016, אנו שמחים להציע ללקוחותינו אפשרות להעניק מתנה מפתיעה ומקורית למשפחות וליקיריהם. עיצוב תווית היין האישית מאפשר לנו לשתף את הצרכנים בסיפור המשפחתי המופלא של היקב, כאשר החיבור הוא שלכל משפחה יש סיפור משלה. כפי שהסיפור ההיסטורי של חמשת דורות היקב מופיע על כל בקבוק ובקבוק, כך אנחנו מזמינים כל בית בישראל להציג ולספר גם הוא את הסיפור המשפחתי שלו על גבי בקבוקי יין".

התהליך:
הגולשים מוזמנים לעצב בקבוק אישי עבורם או עבור קרוביהם כמתנה לחג. כל שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר ייעודי לפעילות: www.teperberg-family.co.il , לבחור יין מבין היצע של 3 יינות איכות, להעלות תמונה משפחתית, לערוך אותה על גבי הבקבוק הנבחר, לכתוב ברכה קצרה ולאשר.

היינות:
שלושת היינות המוצעים בפעילות הינם מסדרתIMPRESSION  – סדרה קלאסית,
רוזה
קברנה סוביניון
קברנה סוביניון-מרלו.

היינות מיוצרים מכרמים באזורי שפלת יהודה ונחל אילון ומורכבים מזני יין מובחרים, שהתבגרו בחביות עץ אלון למשך כ-6 חודשים, עד ליצירת יינות איכותיים ובעלי פוטנציאל השתבחות.
היינות מסדרה זו נעימים לשתייה ומזמינים, גם בהיותם צעירים. היינות מאופיינים באיזון בין עושר פרי לבין ארומה עדינה של חביות עץ האלון.

עלות ואספקה:

  •         הפעילות החלה ב- 7/8/16 ותסתיים ב- 31/8/16.
  •          עלות כל בקבוק יין מהבקבוקים, הינה 48 ₪ כולל מע"מ ופיקדון ולא כולל דמי משלוח. 
             ניתן לבצע איסוף עצמי של  בקבוק/ים שהוזמן/ו מהאיירפורט סיטי או לקבל במשלוח בעלות של 40 ₪ כולל מע"מ (ללא תלות במספר הבקבוקים  שיוזמנו – בין אם הוזמן בק' אחד ועד 12 בקבוקים)
  •          אספקת הבקבוקים באמצעות משלוח לכתובת המזמין תתבצע עד לתאריך ה-15/9/16.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *