שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חגיגה קולינארית בשבועות במושב אחיטוב בעמק חפר

ה"מאמות" של המושב יבשלו מטעמים מסורתיים

מושב אחיטוב בעמק חפר, הידוע לכל בזכות גידול המלפפונים שלו, בשיתוף המועצה האזורית ועמותת התיירות של עמק חפר מזמינים את כל בני המשפחה לחגיגה קולינארית בשבועות, ביום חמישי, 16 במאי 2013 (איסרו חג), בין השעות 15:00-10:00.

בתכנית יריד אוכל מיוחד שיבשלו המאמות המפורסמות של המושב עם מיטב התבשילים, עשויים מחומרי הגלם הטריים ביותר ומהמתכונים שהועברו מדור לדור בשושלות פרס, עירק וכורדיסטאן.

בואו לטעום מהמתכונים שרק המאמות יודעות להכין ולשמוע את כל הסיפורים שמסביב, המתבלים את המנות בשפע של היסטוריה, תרבות ומיתולוגיה והכל במחירים שווים לכל כיס שבין 15-5 ₪ בלבד!

 בין המטעמים של המאמות ביריד הפנינג החקלאות החווייתי במושב אחיטוב: ממולאים בכרוב ובירקות, פריקסה מסורתי, קציצות עם לחם כורדי ואורז, ממולאים בעלי גפן , קובה בורגול ופלפל ממולא ,קובות צהובות, קישואים וחומוס עם אורז ושמיר , קובה אדומה עם דלעת ועוד.

אחיטוב

 הפנינג חקלאות חווייתי במהלך חג השבועות, יתקיים ביום חמישי ה-16 במאי 2013 (איסרו חג), בין השעות 15:00-10:00.

במהלך היום תוכלו ליהנות מכניסה חופשית למגוון הפעלות חווייתיות, כולל סדנאות יצירה, פארק חבלים אתגרי, דוכני אוכל שיבשלו בהן ה"מאמות" של המושב ויתובלו בהרבה סיפורים מפעם, טעמים וניחוחות. סיורים מודרכים במרחבים הפורחים של מושב אחיטוב, יריד דוכנים ססגוני ומבט מפתיע אל עולם החקלאות – במסגרת תערוכה חקלאית המציגה את כל הטכנולוגיות החדשניות, הירוקות, והנושאים המעניינים שיש לעולם החקלאות להציע. הכניסה חופשית לקהל הרחב. (חלק מההפעלות לילדים בתשלום סמלי).

 היום הפתוח במושב אחיטוב מתקיים אחת לשנתיים, ונחשב למסורת מקומית, במטרה להעלות את מודעות הציבור להתיישבות הציונית, ערכי שמירה ועיבוד אדמות, שימור הנוסטלגיה החקלאית, והיכרות עם ענף גידול המלפפונים. מושב אחיטוב הינו מגדל המלפפונים המוביל בשוק ומגדל כ-70% מסך המלפפונים הגדלים בישראל. מארח אורחים ומשלחות מכל העולם, שבאים ללמוד ולהתרשם משיטות הגידול במושב.

הכניסה חופשית

 יום חמישי, 16 במאי 2013, בין השעות 15:00-10:00 במושב אחיטוב בעמק חפר

פרטים נוספים בטל': 04.6258428 או באתר תיירות עמק חפר: www.gosharon.co.il

את האירוע מפיקה חברת "קשר פקטור

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות