שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ביקב צובה השיקו יינות חדשים

ישראל פרקר

מסיבה קטנה הייתה במרפסת מרכז המבקרים של יקב צובה. גם ריחנית (מהמון בקבוקי יין שנפתחו) וגם רוחית (מרוח נעימה שנשבה מכל עבר).
ביקב שבקיבוץ צובה השיקו את יינות מצודה שרדונה 2015 מצודה סמיון סוביניון 2015 ולימיטיד אדישן 2013. היין שהיינן פול דאב עשה לטעמו ובלי ייעוצים. סירה 25% וקברנה סוביניון 75%. ת'אמת, זהו היין שאהבתי ביותר מכל יינות הערב.
פתחנו בסיור קצר בכרמים, ויש המון כאלה הנטועים על הגבעות מסביב לקיבוץ, עם המון זני ענבים, לבנים ואדומים. רובם משווקים ליקבים שונים בארץ.
חזרנו לרוח הנעימה של מרכז המבקרים, ולמראה השקיעה הנהדר באופק, ונהננו ממנותיו האינסופיות המאוד טעימות של השף אמיר לבין, שהגיע לצובה ממלון המלך דוד.
בין לבין טעמנו גם את יינות מצודה מבצירים 2011, 2012 ו2013. אהבתי ביותר את הצעיר מבין השלושה שנעשה בטכניקות אחרות, חביות שונות וענבים מכרמים השונים מאלה מהם ייצרו את יין 2011. זהה הורגש מצויין בטעימה ההשוואתית, לזכותו של הצעיר בן השלוש שנים.
אז, תודה לפול, תודה לאמיר, תודה לחברי הקיבוץ ולכל הצוות שטרח על האירוח הנעים.
היה לי קשה לעזוב את הרוחות הנעימות, האוויר היבש והחושך המרגיע, ולחזור לאזור העיר הלילית הלבנה, הפקוקה, רועשת, מעצבנת ומזיעה (נורא נורא) תל-אביב.

ביקור בצובה650

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות