מזקקת מילק & האני פותחת את שעריה למבקרים

03/06/2016
וויסקי מיוצר בתל אביב המשך »

מילק & האני, מזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה, פותחת את שעריה למבקרים ומציעה סיורים במרכז המבקרים החדיש של המקום.

בסיור נחשפים הסודות והסיפורים מאחורי תעשיית הוויסקי  (מתברר שטכניקת הזיקוק פותחה כאן, במזרח התיכון). האורחים מקבלים היכרות קצרה עם ההיסטוריה של המשקה ועוברים בין כל תחנות הייצור:
ממעבדת המים המשוכללת ועד לחדר החביות האפלולי, ולבסוף, משתתפים בטעימה מודרכת בכוסות מקצועיות בחדר הטעימות המעוצב.

הסיורים מתאימים לקהלים שונים החל מיחידים וקבוצות קטנות ועד לימי גיבוש לקבוצות פרטיות או עסקיות עד ל-25 איש ומתקיימים בעברית ובאנגלית. הסיור אורך כשעה וחצי.

מילק & האני היא מזקקה צעירה הממוקמת בגבול תל אביב-יפו, סמוך לאצטדיון בלומפילד. בשלוש שנים של עבודה קשה, הפך החלל התעשייתי למזקקה גדולה ומושקעת, עם ציוד ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, חביות יישון האיכותיות ביותר וטכנולוגיית מים חדשנית- מה שמציב אותה בקנה אחד עם מזקקות הבוטיק המובילות בעולם ועם צפי ייצור של 100,000 בקבוקים בשנה וכושר ייצור מקסימלי של כמיליון ליטרים בשנה.

הבחירה להקים את המזקקה בתל אביב נבעה מהרצון להעניק לחובבי אלכוהול – מקומיים ותיירים – את האפשרות לבקר, ללמוד על ההיסטוריה ועל תהליך ההכנה, ולטעום את התוצרים;
 

הביקור במזקקה אורך בין שעה לשעה וחצי. שתייה מוגשת לאורחים מגיל 18 ומעלה.
עלות סיור 50 ₪.

במרכז המבקרים פועלת חנות, בה מגוון המוצרים של מילק אנד האני כמו ניו מייק, ג'ין לבנטיני, מהדורות מוגבלות וכן ספרים על אלכוהול ועל וויסקי, כוסות טעימה ומתנות ייחודיות.

לפרטים והזמנה: 03-6320491 | mh@mh-distillery.com

Milk & Honey

התחיה 16 תל אביב 03-6320491

 

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *