מטחנות נירוסטה בעיצוב מקורי

16/04/2016
מציעה חברת BRASS לאביזרי בישול המשך »

חברת BRASS לאביזרי בישול ואירוח ממיטב המותגים בעולם, מציעה מטחנות בעיצוב חדשני, ידידותי למשתמש ויפה במיוחד

dash מיכל למלח ותבלינים של Chef'n בעיצוב יפיפה ומושלם במטבח שנעים להניח לצד התנור או על השולחן. תפעול המיכל פשוט וקל: נגיעה קלה בראש מיכל המלח ופתח גדול נפתח ומאפשר גישה מושלמת למלח ולכל תבלין שמניחים בכלי בזמן הבישול. מומלץ לסגור את המכסה כדי לשמור על מלח ותבלינים אחרים טריים ויבשים.
מחיר 99 ₪

מטחנת נוש של Chef'n – מטחנה בטכנולוגית השינוי המהיר במשיכה או דחיפה. עמידה, חזקה ומושלמת לשימוש בשולחן, במטבח או בחוץ ליד המנגל. השליטה בעובי גריסת הפלפל/ מלח  נמצאת בכף יד המשתמש:  דחיפה – לגריסה דקה, משיכה – לגריסה גסה. מילוי פשוט וקל בדחיפת המכסה כלפי מטה.
119 ₪ מגיעה בצבעים של לבן , שחור ואדום

מטחנת לטיטיוד של Chef'n – מטחנה מסורתית המשמשת גריסת הפלפל/ מלח  , בעיצוב מודרני בעלת ידית סיבוב עליונה בשילוב עם מנגנון RPM הייחודי ל Chef'n. מערכת טחינה מנירוסטה וטבעת מידות להתאמה קלה למידת הגריסה הרצויה. מושלמת לשימוש בזמן הבישול ועל השולחן. מעוצבת לגריסה מרובה. מילוי פשוט וקל: על ידי הסרת החלק העליון. 169 ₪

מטחנת פלפל אסנט Chef'n – מטחנה גריסת הפלפל/ מלח  שהיא שילוב מושלם בין תפקוד יעיל ועיצוב מרהיב ביופיו, בקווים נקיים המדגישים את העיצוב ההפוך, שנוצר בכדי למנוע את שבילי פירורי הגריסה. טכולוגיה חדשה לגריסה יעילה יותר. מילוי פשוט וקל על ידי הסרת החלק התחתון.
169 ₪

מטחנות

way of lifeBRASS

אביזרי בישול ואירוח ממיטב המותגים בעולם

את כל האביזרים ניתן להשיג בחנות הדגל של Brass במתחם ONE DESIGN

רח' האצ"ל 53 ראשל"צ, בסניף במתחם הנמל החדש יריד המזרח תל אביב, במשרדי החברה בכניסה לקיבוץ חורשים
 דרך אתר החברה:  www.brassbrands.co.il

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *