"נחש את הבירה" ותשתה חינם

14/04/2013
מסורת חדשה ומשחק חדש בכל יום ראשון בשבוע המשך »

55 Drafts & more, זוכה תואר "הפאב הכי טוב באזור ראשל"צ" בתערוכת BEER 2013 מתחיל בימים אלו להריץ מסורת חדשה ומשחק חדש בכל יום ראשון בשבוע – עבור חברים וזוגות האוהבים ומומחים לבירה.

כראוי לפאב המציע את מגוון הבירות הגדול בישראל, הפאב מציג תצוגה מרשימה של 55 ברזי בירה מחבית – אייל חיטה, סטאוט, לאגר, טראפיסטיות, בירות בטעמים ובירות בלעדיות ועוד מבחר מרשים ורחב של בירות המוגשות בבקבוק. כל אלו ישמשו את הברמן באתגר מול הלקוחות שישתתפו במשחק.

לכל המבקשים יוצע מגש Mix Beer עם 6 סוגי בירה שונים בכוסות לא מזוהות הכוללות, כל אחת, 125 מ"ל. מי שיצליח לזהות את כל ששת סוגי הבירה השונים יזכה במגש העולה 69 שקל במתנה !! גם לשתות, גם ליהנות וגם להכיר את עולם הבירה טוב יותר.

. כל המזמין את מגש ה- Mix Beerיקבל מהמלצר פלייסמנט בו יוכל למלא את ניחושיו.

כדי לעודד גם את אלו שלא מכירים את עשרות סוגי הבירה הקיימים בפאב, גם מי שלא יצליח לזהות את כל ששת סוגי הבירה השונים יזכה במתנה על חשבון הבית: מי שיגלה 4 סוגים יקבל צ'ייסר במתנה, ומי שיגלה 5 סוגים יזכה ב- 2 צ'ייסרים במתנה.. אז בואו לשתות בכל Sunday fest.

לדברי הבעלים, איציק אדרי "כפאב המחזיק את מגוון הבירות הגדול בישראל, ומשמש בית לבירות בינלאומיות ולבירות בוטיק ישראליות, ה- Sunday fest מיועד להפוך למסורת שתשלב בין אהבת שתיית הבירה, לבין היכרות והבנה את תרבות השתייה והכרה עם מגוון הסוגים העצום שקיים. אנו בטוחים שמי שיגיע בימי ראשון ל- 55 וינסה את המשחק יתמכר לכך"

רקע על 55 Drafts & more : הייחודיות והעוצמה של המקום נמצאת במערכת המזיגה המשוכללת של המקום. זו כוללת חדר קירור חביות מהמתקדמים בסוגו בעולם, ואחד מהבודדים הקיימים בארץ. מערכת זו מאפשרת ללקוחות ליהנות מבירה איכותית, טרייה השומרת על הארומה שלה. בנוסף לכך, היא אף מאפשרת ללקוחות ליהנות, בו זמנית, בכל נק' זמן, ממגוון אדיר של עשרות מותגי בירה. תפיסת העולם הייחודית של 55 בכל הקשור לבירה נמצאת גם בפרטים הקטנים: הקפדה על הגשת כל בירה עם הכוס הממותגת והמיוחדת לה, פעולה לא פשוטה עם מגוון שכזה .

זאת ועוד, כראוי ל"היכל הבירה ", ב- 55 Drafts & more ניתן לראות את האהבה והתשוקה למשקה הפופולרי בכל חלל בפאב. מהעיצוב, הריהוט, האווירה, תפריטי הבירה, האלכוהול והאוכל. כך למשל חלק מהפאב כולל שחזור והעתקה של רחוב גרמני טיפוסי, עם חזיתות מבנים ובמה בסגנון beer garden ממינכן והסביבה (המוכרים לחובבי פסטיבלי ה- October fest).

חלקו השני נבנה כדמוי האנגר תעשייתי שבמרכזו אפשר למצוא את שלל ברזי הבירה. מקומות הישיבה ב- 55 מאפשרים בילוי מכל סוג המתאים לפאבים: מקבוצת חברים רועשת היכולה לצפות במשחקי ספורט בכל אחד מ- 20 מסכי ההקרנה הפזורים בחלל המקום, דרך ארוחות משפחתיות גדולות ליד שולחנות אבירים, ועד בילוי זוגי רגוע על ספה צדדית.

 לפרטים:
שעות פעילות המקום ימים ראשון עד שישי החל מהשעה 17.00
שבת החל מהשעה 12.30 ועד אחרון הלקוחות.

 55 Drafts & More, יס פלאנט, ראשון לציון – המאה ועשרים 4, ראשון לציון מערב, סמוך לסופרלנד

טלפון: 03-5448888

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *