פסח בבית הבד הגלילי "סבא חביב" בקיבוץ פרוד

01/04/2016
בילוי משפחתי ומהנה המשך »

בחול המועד פסח, החל בימים ראשון- חמישי בין התאריכים 24-28/4/16 , "סבא חביב" מציע לקהל הרחב פעילות בחצר מרכז המבקרים בקיבוץ פרוד, בין השעות 11:00-16:00.

"סבא חביב" בית הבד הגלילי בקיבוץ פרוד משנת 1913  הינו ממייסדי ענף הזית בגליל. סבא חביב ובהמשך – בניו ונכדיו, מגדלים עצי זית ומייצרים שמן זית משובח ומבחר מוצרים בהם: טחינה המיוצרת בעזרת אבני ריחיים, טחינה בריאותית במבחר טעמים, מבחר זיתים בכבישה טבעית, חלווה, דבש, זעתר וסבונים משמן זית. 

לצד שולחן טעימות ערוך בכל טוב עם מיטב המוצרים של סבא חביב, יוכלו האורחים להנות מסרט על "סיפורו של שמן הזית"  המסביר על מסיק הזיתים, דרכי הפקת שמן הזית, סוגי הזיתים השונים ועוד.

בזמן שהילדים יהנו מהפעלות ללא תשלום:, צביעת כדי חרס, ופעילות יצירה בקרטון, מסגרות לתמונה וקישוטן עם חומרי הגלם של הטבע, יוכלו המבוגרים להנות מטעימת שמן זית זני ומהסברים על איכויות המזונות והתבלינים והתועלת הבריאותית תזונתית שבצריכתם על ידי בני משפחת "סבא חביב".

בשעות 14:30 / 15:30  תערך סדנה מודרכת ליצירת סבונים משמן זית בעלות של 45 ש"ח (כולל סבון במתנה).

בגינת מרכז המבקרים יערכו סדנאות בתשלום סימלי של 15 ש"ח : איפור, ציור פנים, ציור בשבלונות ויעמדו דוכני מכירה של אומנים מקומיים …

**בחג פסח  – 23.04.16 ובחג השני 30.04.16 –– ימי שבת – יערכו פעילויות חינם במרכז המבקרים, ללא דוכנים וסדנאות בתשלום.

** חלק מהפעילויות יתקיימו גם במזג אויר גשום.**

סבא חביב- בית בד בוטיק גלילי איכותי 04-6991888 ,  www.sabahabib.com

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *