בירות חודש אפריל ב Irish Pub Temple Bar

14/04/2013
בירה צלולה לצד בירה פירותית ואביבית המשך »

רשת Irish Pub Temple Bar, רשת הפאבים האיריים האיכותית והגדולה בישראל, תציע במהלך חודש אפריל בירה צלולה לצד בירה פירותית ואביבית. . כחלק מתפיסת עולמה ממשיכה רשת ה Irish Pub Temple Bar לקדם את האהבה לבירה, לתרבות שתיית הבירה והאלכוהול בכלל ולחוויה האירית מאידך. מדיי חודש הרשת הזדמנות ללקוחות לטעום שתי בירות חדשות, המתווספות ל- 21 ברזי הבירה מחבית הקיימים. בירות החודש מוצעות בכל סניפי הרשת:

לינדמנס תפוח אביבית , קלילה ופירותית

היא בירה מסוג למביק (בירה המיוצרת בתהליך של תסיסה ספונטאנית באזורים מסוימים בבלגיה) בתוספת פרי טבעי . הבירה שוהה ביחד עם הפרי במשך מספר חודשים וסופגת את טעמי הפרי ואת הארומה הטבעית. הבירות מאופיינות בטעם חמצמץ ומרענן כאשר טעם הפרי הוא הדומיננטי.לבירות אחוז אלכוהול נמוך יחסית, ריח נהדר של תפוחים וטעם ייחודי. בכל כוס לינדמנס תפוחים קיימת כמות של 25% פרי טבעי!!

פילזנר אורקוואל הצלולה הראשונה בעולם!

הבירה הצלולה הראשונה בהיסטוריה מאז שנת 1842.

נוצרה בעיר פילזן (ומכאן שמה) ע"י ז'וסף גרול.

משמעות המילה אורקוואל היא " מן המקור", ואכן פילזנר היא המקור וההשראה לרוב מוצרי הלאגר בעולם. הפילזנר מאוזנת ומרעננת, עשויה מים "רכים" נטולי מינרלים, שעורה מובחרת וכשות מסוג סאאז. מראה זהוב צלול והיא מתאפיינת בארומה מרירה ופרחונית כשל כשות צ'כי, טעמי לתת עדינים, גוף מורגש וגיזוז ממוצע.

פילזנר אורקוואל מתאימה במיוחד לליווי ארוחות. בועות הגז בליווי הכשות המריר שוברים את השומנים במזון ומנטרלים תיבול, ובכך מכינים את הפה לביס או למנה הבאה. השמרים, המיוצרים במיוחד בידי המבשלה, הם הסוד השמור ביותר שלה, והם אחראים ליצירת אלכוהול אשר אינו גורם כאבי ראש גם לאחר שתייה מרובה!!!

 שעות פתיחה:
ימים ראשון עד שישי – 17.00 ועד אחרון הלקוחות,
שבת החל מהשעה 12.30 ועד אחרון הלקוחות

 סינמה סיטי, גלילות, רמת השרון, 03-6995536,

מתחם G, ויצמן 207, כפר סבא, טל. 09-7677575

סינמה סיטי ראשון לציון טל. 03-7165757

מתחם Cinemall, צומת לב המפרץ, חיפה. טל. 04-8404460

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *