הפצה ושיווק מותג הבירה הישראלי אלכסנדר

15/01/2016
נחתם זיכיון עם חברת אקרמן המשך »

חברת אקרמן תחל בהפצה ושיווק של מותג בירת הבוטיק המובילה אלכסנדר.

יכולות ההפצה ומומחיות השיווק של חברת אקרמן, היבואנית הבלעדית של מותגי תאגיד בקרדי מרטיני (גרייגוס, בקרדי, מרטיני, בומביי ועוד), תאגיד בראומן פורמן (ג'ק דניאלס, פינלנדיה ועוד) ואדרניגטון בים, עם סה"כ כ- 60 מותגי אלכוהול, יתרמו לייעול מערכות ההפצה והשיווק של בירת הבוטיק אלכסנדר בארץ.

אסתי אקרמן, מנכ"ל ובעלים משותף בחברת אקרמן: "בירת אלכסנדר הינה בירת בוטיק   מצוינת ובכוונתו להשקיע בשיווק המותג ובהרחבת הפצתו לשווקים חדשים. תחום בירות הבוטיק הינו תחום מתפתח שנמצא בצמיחה".

אורי שגיא, יזם ומקים מבשלת אלכסנדר: "היה חשוב לנו לבחור בשותף המקצועי ביותר בשוק זה עם יכולות הפצה ושיווק יוצאות דופן. אנו בטוחים כי אקרמן תדע לשמור על המותג האיכותי ואף להביאו להישגים חדשים". 

בירת הבוטיק אלכסנדר הינה שחקן מוביל בקטגוריית בירות הבוטיק הישראליות עם היקף מכירות של כ- 30,000 ליטר בחודש. מבשלת הבוטיק המובילה אלכסנדר אף זכתה במקומות הראשונים בתחרויות הבירה הנחשבות ביותר World Beer Cup ו- European Beer .

מבשלת אלכסנדר
מבשלת אלכסנדר הוקמה בשנת 2008 בעמק חפר מתוך מטרה לייצר בירה ישראלית מעולה כמו במיטב מבשלות הבוטיק באירופה ובארה”ב, על בסיס ידע ומסורת של מבשלות איכות אירופאיות ללא פיסטור וללא סינון. 
איכות וטעם הבירה נקבעים בראש ובראשונה ע”י חומרי הגלם בהם משתמשים. אנו משתמשים רק בחומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר, לתת, כשות ושמרים מאירופה, ומים ישראלים שעוברים טיפול לניקוי מוחלט.

יוזם המבשלה הוא אורי שגיא, בעברו טייס בחיל האוויר, המתעסק בבירה כתחביב כ-25 שנה, במהלכן ביקר ולמד בירה ברחבי העולם. בשנים האחרונות התחיל לבשל בירה בביתו בכמויות קטנות, והאהבה הרבה לבירה וההכרות ארוכת השנים עם בירה איכותית ברחבי העולם באה לידי ביטוי בבירה המופלאה שייצר.

לאחר שנים רבות של שירות בחיל האוויר החליט אורי להפוך את התחביב למקצוע, במהלך 2008 למד אורי טכנולוגיית ייצור בירה באופן ממוסד, ב– Siebel Institute of Technology  וסיים בהצלחה את מבחני ההסמכה.
ירת אלכסנדר פותחה ועוצבה ע”י אורי והוא ממשיך להשקיע בעיצוב סגנונות וטעמים נוספים שיתווספו בהמשך. בתהליך הפיכת הרעיון למציאות חברו לאורי שלושה שותפים נוספים. אביאם סלע, גם הוא טייס ותיק בחיל האויר, אבל גם חובב ואספן וויסקי סינגל מאלט ומומחה גדול בתחום זה. ויורם וארי ירזין, מבכירי המסעדנים בארץ שהתשוקה לאיכות מובילה אותם בכל תחומי עיסוקם. 

אקרמן
מ. אקרמן הינה חברה בבעלות פרטית לייבוא כהילים, יינות ובירה. למעלה מ-60 מותגים מיובאים בלעדית, בין הספקיות של החברה ניתן למצוא את-
בקרדי מרטיני – גריי גוס, בקרדי, מרטיני, דיוארס, בומביי
בראון פורמן – ג'ק דניאלס, פינלנדיה, סאוטרן קומפורט ושמבורד
אדרינגטון בים – מקאלן, פיימוס גראוס, היילנד פארק, קורווזיה, לפרוייג וסאוזה.

החברה נוסדה בשנות ה-60 המוקדמות על-ידי מנחם אקרמן ז"ל, ברחוב הנמל בחיפה. כיום מנוהלת החברה על-ידי בתו ובנו, אסתי אקרמן ומיקי אקרמן, כמנכ"לים משותפים. לאקרמן מרכז הפצה לוגיסטי ארצי וכן מחלקות מכירות, שיווק ומערכות מידע הממוקמים באיזור תעשיה פולג, נתניה. החברה מעסיקה כ-100 עובדים.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *