שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

אבסולוט וודקה חושפת לראשונה בישראל

" אבסולוט בלנק",המהדורה המוקדשת לחיי הלילה של תל אביב

אבסולוט וודקה חושפת לראשונה בישראל:
" אבסולוט בלנק",המהדורה הישראלית הראשונה של המותג, המוקדשת לחיי הלילה של תל אביב, בעיצוב המעצב הישראלי "פילפלד".

 אבסולוט וודקה מכריזה על שיתוף פעולה עם המעצב האגדי ניר "פילפלד" פלד ולראשונה בישראל, השקת אבסולוט בלנק – ABSOLUT BLANK לרגל יום העצמאות, יום הולדת של מדינת ישראל, הבקבוק במהדורה מיוחדת של אבסולוט וודקה המוקדשת לחיי הלילה של תל אביב.

בקבוק מיוחד זה של המהדורה המוגבלת  הוא המשך לקמפיין השיווקי אבסולוט בלנק, אשר בו אבסולוט הפכה את הבקבוק האיקוני שלה לקנבס ריק, שמשמש השראה לאמנים ברחבי העולם למלא אותו ביצירותיהם.

מהדורת אבסולוט וודקה בלנק בעיצוב פילפלד זמינה בישראל החל מאפריל 2013.

עיצוב הבקבוק עושה שימוש  באורנמנטיקה שמייצגת באופן מובהק את האסטטיקה של האזור, והרחוב שנגלה אל מעבר לחלון הוא שילוב של שדרות רוטשילד  ושדרות ח"ן – לב המרחב התרבותי העירוני בתל אביב.

מטיאס ווסטפהאל, דירקטור המותג הבינלאומי באבסולוט ציין:

"מדהים לראות כיצד הקמפיין הבינלאומי שלנו מתפתח ליוזמה וחיבור מרתק שכזה.  שיתוף הפעולה שלנו עם פילפלד מראה כיצד יכולה אבסולוט להמשיך ולהוות זרז ליצירה ולאומנות".

 פילפלד מסר:

"כדי להבין את תל אביב, עליך ללכת ברחובותיה. לכן עיצבתי מעין תפאורה דו צדדית עם חלון שמאפשר להציץ על שדרה תל אביבית בלילה", כך מתאר פילפלד את הבקבוק שיצר, הלוכד את העיר גם בסגנון וגם בתוכן. "יש בעיר הזאת כל כך הרבה אנרגיה", אומר פילפלד, "שאתה מקבל השראה רק מלחוש את מה שנמצא סביבך".

 פילפלד החל את דרכו כמעצב הזמנות למסיבות, שהיו כל כך מדהימות, עד שהפכו אותו בשל כך אחד מהקודקודים של חיי הלילה של תל אביב. העובדה שבמשך תקופה ארוכה ההזמנות והפוסטרים שלו למסיבות ולהופעות האיכותיות המרכזיות בעיר בצבצו בכל מקום, הפכה את טביעת היד שלו לחלק מהנוף הלילי המקומי. עם השנים התפתח פילפלד והפך לאמן סטריט ישראלי בכיר, פסל פוטושופ מזהיר ומי שטביעת ידו הייחודית ניכרת בכל דבר בו הוא נוגע. עכשיו הגיעה שעתו להפוך לחלק מהנוף הגלובלי. כך שפילפלד הוא בעצם בחירה טבעית לעיצוב בקבוק בלנק במהדורה מיוחדת.

"מאד התרגשתי על ההזדמנות לשיתוף פעולה עם אבסולוט, ואני אוהב מאד את הקונספט –

להכניס את הרוח התל אביבית וחיי הלילה לבקבוק אבסולוט".

 מחיר : 75 ₪

 

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות