חברות שמן זית בוטיק מרחבי הארץ

02/11/2015
יציגו ביריד אמני מדרחוב נחלת בנימין בת"א המשך »

250 אמני יריד האמנים של מדרחוב נחלת בנימין בתל אביב יארחו במהלך חודש נובמבר, לרגל עונת המסיק, את מיטב חברות הבוטיק מענף שמן עץ הזית.

במהלך ימי שישי ה- 13/11 וה- 20/11 יתקיימו אירועי טעימות מוצרי שמן זית, הרצאות, הסברים על תהליך הפקת השמן, בקיעת הזיתים והדגמות מתוך עולם ענף עץ הזית  לציון עונת המסיק המגיעה לשיאה בנובמבר.

הישר מהצפון הרחוק בית בד גלילי –  בית לחם הגלילית:
בית בד בוטיק משפחתי מהמושב הציורי בית לחם הגלילית ,המפיק שמן זית כתית מעולה ומוקפד מזנים רבים. במסגרת היריד במדרחוב נחלת בנימין  יציגו מוצרים על טהרת שמן הזית, יעניקו לאורחי המדרחוב הרצאה על עולם ענף שמן הזית  שתכלול את  הנושאים הבאים:
הפקת שמן זית  בשיטה המסורתית  מול השיטה המודרנית , הדרכה של טעימת שמן זית מודעת וטיפים לשימוש בשמן זית במטבח הביתי  כולל ניפוץ מיתוסים נפוצים.

הישר מהנגב הרחוק משק יחזקאל מציג את שמן רם
שמן רם הוא שמן זית בוטיק, המופק מכרם זיתים במשק יחזקאל במושב ניר עקיבא בנגב הצפוני, אשר חולש על 40 דונם של אדמה חקלאית ונטועים בו  כ- 1,400 עצי זית מזנים שונים כגון: סורי, קלמטה, ברנע ועוד. לצד מוצרי שמן הזית,  זיתים כבושים וממרחים יציגו במתחם מכונה לבקיעת זיתים ויעניקו לבאי המדרחוב  הסבר על תהליך זו כולל הדגמה.

 

לפרטים נוספים:
מנהלת מדרחוב נחלת בנימין  03-5169580

או חפשו אותנו בפייסבוק  
  מדרחוב נחלת בנימין

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *