משלוחה נחלצת לעזרת המסעדות בירושלים

26/10/2015
עקב הירידה הדרסטית בכמות הלקוחות המשך »

עקב הירידה הדרסטית בכמות הלקוחות הפוקדים את המסעדות בירושלים, ועקב פניה של רבים מבעלי המסעדות, בבקשת עזרה על מנת לחזק את פעילות המשלוחים, משלוחה יוצאת בקמפיין מיוחד.

זהו קמפיין הקורא לתושבי ירושלים להמשיך ולהזמין משלוחים ממיטב המסעדות בעיר, על מנת לפצות במשהו על אובדן ההכנסה, המאיים על המשך קיומם של רבות מהמסעדות בעיר.

 אתר משלוחה מציע ללקוחות שאינם עושים משלוחים בעיר ירושלים, לקבל את הפלטפורמות הטכנולוגיות של משלוחה בחינם על מנת להגדיל את היקף המכירות שלהם,

מדיווחי המסעדות מתברר שנרשמה ירידה של מעל 68% ברוב המסעדות בעיר ירושלים לעומת עלייה של 40% ואף יותר בכמות המשלוחים בעיר

בערים מעורבות אחרות כגון חיפה ויפו המצב דומה אך פחות דרסטי.
שם נרשמה ירידה משמעותית של 45% בכמות הלקוחות המגיעים למסעדה, לעומת עלייה של 30% בכמות המשלוחים בערים אלו.

מטרת הקמפיין המוצע הינה לחזק בדיוק מגמה זו של העלייה במשלוחים, ולשפר את חוסנם של המסעדות על אף המציאות הביטחונית המורכבת.

דניאל רחמים, מנכ"ל משלוחה :"בעלי מסעדות פנו אלינו בשל ההפחתה בפעילות של המסעדה באזור ירושלים עקב העדר סועדים במסעדה. מסעדות רבות הודיעו על סגירות העסק באופן זמני עקב המצב הבטחוני, אל מול זאת ישנה עלייה בכמות הזמנות המשלוחים און ליין ברחבי הארץ."

יעקב סויסה, מנהל סניף ארומה ירושלים: "אנחנו מבינים ללב הלקוחות ועם זאת קוראים לתושבי ירושלים להמשיך ולהזמין משלוחים מהמסעדות האהובות עליהם על מנת לשמר גם את חוסנם של העסקים בעיר"

אתר משלוחה הוא אתר המשלוחים הגדול בישראל המרכז את כל המסעדות בארץ שעושות משלוחים ומספק להם מערכות להזמנה און ליין

אתר משלוחה – www.mishloha.co.il

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *