שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חוגגים את חול המועד סוכות

במרכז המבקרים של "יקב רימון"-

לרגל חג הסוכות, מזמין יקב רימון את המשפחות החוגגות, למרכז המבקרים ב א.ת דלתון בגליל העליון, לחגיגת אושפיזין מלאת טעם וריח רימונים.

המבקרים יסיירו עם מדריך מקצועי ביקב וייחשפו להליך ייצור השיכרים, כולם על טהרת פרי הרימון- פרי בעל סגולות בריאותיות רבות, ה"מככב" ברשימה המכובדת של שבעת המינים בהם מקשטים את הסוכה.
החל מסחיטת הפרי ומכלי התסיסה, תוך מעבר בחדר חביות מעץ אלון צרפתי.

בסוף הסיור יצפו בסרטון חווייתי, יעברו בחדר מכונות הבקבוק ולשלב הטעימות על הבר (3 סוגי שיכר רימונים ו-6 סוגי שוקולדים המיוצרים במקום).

הילדים יוכלו להשתתף בסדנא מודרכת וטעימה להכנת פרלינים משוקולד חלב, המותאמת לכל הגילאים, ובסיומה זוכה כל ילד לקבל את יצירות השוקולד מעשה ידיו, באריזה מהודרת.

הביקור ביקב מזמן לאורחים גם הפתעה חדשה: מחלקה קוסמטית של המותג pomegranate, עם אפשרות להתנסות במגוון המוצרים, להתבשם בניחוח רימונים משכר, ולרכוש מוצרים מפנקים במחירי היכרות.

 

פתוח בחול המועד סוכות, ימים: שלישי  עד שישי, וראשון.  תאריכים 29/09-03/10.
 בין השעות 09:00-17:00 ימי שישי וערבי חג 09:00-14:00.

סיור + טעימות שיכר רימונים- 15 ₪.                                                                                       סיור + טעימות שיכר רימונים ושוקולדים – 20 ש"ח .                                                           סדנאות שוקולד לילדים – 39 ש"ח , מותנה במספר מינימום של משתתפים ובהרשמה מראש.
היקב כשר, וסגור למבקרים בשבת וחג.

טלפון- 04-6822325
מרכז מבקרים א.ת דלתון.
www.rimonwinery.com

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות