לראשונה בישראל: 'ארטה גלידריה'

14/08/2015
עם התמחות מיוחדות בגרניטות איטלקיות המשך »

ארטה גלידריה היא גלידריה איטלקית, קטנה וביתית בנחלת בנימין. בנוסף למגוון הגלידות טבעיות, גלידות פירות העשויות מפירות טבעיים-אורגניים, גלידות ללא גלוטן, גלידות ללא תוספת סוכר ועוד – למקום יש התמחות מיוחדת בגרניטות.

גרניטה היא קינוח איטלקי אותנטי ובארטה מכינים גרניטות בטעמים מגוונים, עם או בלי אלכוהול: קפה, לימון, שקדים, תות, אשכוליות, אפרסק ועוד, וכן גרניטות עם אלכוהול – בליני, גרניטה שוקולד רום, זביון אמרטו, קמפרי תפוזים, שפריץ אלכוהולי ויין מוסקטו ועוד.

בעלי הגלידריה, הם השפים סיסי (סטפניה) ומרקו קאמורלי המגיעים ממילאנו, איטליה. סיסי ומרקו מייצרים את הגלידה האיטלקית והאותנטית בארץ ממרכיבים טבעיים ואיכותיים אשר נבחרים אישית ובאופן מדוקדק . חומרי הגלם מיובאים מרחבי העולם וכמובן גם מישראל, כולל סוגים שונים של שוקולד, קקאו ופירות יבשים. כל המתכונים הינם מתכונים מקוריים של השפים. לאחר שהוכשרו באופן מקצועי במעבדות מזון לגלידה איטלקית וטוסקנה ובסיציליה.

בתפריט ארטה גלידריה, מגוון רחב של טעמי שוקולד – שוקולד קלאסי, שוקולד תפוז, באצ'ו מריר, סטרצ'טלה, קרם ארטה, קפה איטלקי, עוגת הדוכס, שוקולד רום ועוד. מגוון טעמי הפירות: סורבה לימון, סורבה תות, מנגו, סורבה אוכמניות, פיסטוק טבעי, סורבה תפוז ועוד.

סיסי ומרקו עלו לישראל והתמקמו בתל אביב וכעת מגשימים את חלומם להקים בית לאמנות הגלידה. השפים חובבי תרבות ואמנות ומארחים במקום אמנים חזותיים המציגים את יצירותיהם על קיר המרכזי של הגלידריה וכן שחקנים בקונצרט אקוסטי ומשתפים פעולה עם Pannonica  – עמותה לתמיכה במוזיקאים צעירים.

ARTE  אמנות הגלידה,

רחוב נחלת בנימין 11 תל אביב
055-9854868
www.arteglideria.com

 11.00-23.00   שעות פתיחה: א' – ה'

13.00-23.00  שבת

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *