סדנאות בישול טבעוני ייחודיות אצלכם בבית

14/08/2015
מהפך במטבח המשך »

"בת הרים" מגיעה לתל-אביב ב 18-21/8 . בסדנא  שהיא עורכת תלמדו איך לעשות מהפך במטבח הביתי שלכם למטבח בריא, צמחוני או טבעוני.
תעשו טיול משותף לקניות ותחזרו לבשל ארוחה לכל החברים או המשפחה 

מור סגל מ"בת הרים"- שמבשלת אוכל טבעוני משובח למטיילים ולאירועים קטנים, מגיעה למרכז ואליכם הביתה עם כל הניסיון והידע שקשור לבישול טבעוני ביתי, פשוט ומהנה.
 מור עורכת סדנאות בישול פרטיות, בבית הלקוח, שנועדו כדי לתת בסיס ותמיכה לכל מי שרוצה לשנות את הרגלי התזונה והבישול בבית בדרך קלה, נעימה וטעימה.

הסדנא היא מפגש פרטי ואינטימי של בחינה של האוכל הביתי, הקניות והבישולים, תוך נתינת כלים פרקטיים לשינוי ההרגלים במטבח, רעיונות לארוחות פשוטות ומהירות או מפנקות וחגיגיות, כל זאת בדגש על מעבר לאוכל בריא, עונתי, מקומי ומשמח.

מור סגל : "הסדנא כוללת שיחה על הרגלי האכילה בבית, על מה שאוהבים ולא אוהבים ומה שרוצים להוריד, להוסיף ולשנות. בנוסף נלמד מה כדאי להחזיק במזווה, נקפוץ למכולת או לשוק הקרוב כדי לגלות שלא צריך מצרכים מיוחדים ויקרים כדי ליצור ארוחה טעימה וטובה. נבשל ביחד ארוחה שלמה ונתפנק על קינוחים. בנוסף אהיה זמינה בטלפון במשך חודש למשתתפי הסדנא כדי לתת עוד מתכונים, רעיונות ותמיכה במהפך שיעבור המטבח שלהם".

בסדנא יינתנו טיפים לבישול יומיומי, טיפול בחומרי גלם, רעיונות למתכונים ולהמרה של מתכונים קיימים כך שיתאימו לאופי המטבח החדש.

מחיר הסדנא – 350  ₪

הנחה מיוחדת לצעירים תושבי דרום תל אביב= 300 ₪

לפרטים והרשמה- מור סגל, 054-5951654

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *