סדנת 'מזונות על – סופרפוד' במצפה הימים

20/07/2015
"Super Vibe Living" המשך »

מלון מצפה הימים הוצופה אל עמק החולה והגולן, מהווה את חיבור בין הטבע והכפריות לבין היוקרה והשירות המוקפד.
במקום פועלת חווה אורגנית שתוצרתה הטרייה מוגשת במסעדות שבמקום. יש גם ספא רחב ידיים, תכנית תרבות ופעילות גוף מגוונות והכל תוך הקפדה על בריאות הגוף, הנפש והרוח.
מתאים למצפה הימים לארח את סדנת 'מזונות העל – הסופרפוד' בין התאריכים 17-19 באוגוסט,.
הסדנה בהנחיית אומינה, בוגרת 'המכון לתזונה משולבת' בניו-יורק.

כיצד ניתן להפוך את התזונה שלנו לכלי עוצמתי שישדרג את איכות החיים?

המגמה החדשה ביותר בתחום התזונה הבריאה היא 'מזונות העל' (סופרפוד), כגון: פולי הקקאו, גוג׳י ברי׳ס, מורינגה, ספירולינה, מאקה, אסאי, מאקי בריס ועוד, שהם בעלי ערך תזונתי עשיר. המזונות הללו מהווים מקור טבעי ועוצמתי לחלבון טהור, ויטמינים, מינרלים, אנזימים, נוגדי חמצון וחומצות שומן חיוניות.

בסדנה שתתקיים במצפה הימים, יתוודעו המשתתפים לעולם 'מזונות העל', עקרונות המטבח שלהם.
כיצד מכניסים ומשלבים אותם בתזונת היומיום בדרכים יצירתיות וטעימות וכן את הדרך להקניית אורח חיים בריא ומאוזן. במטרה לשדרג +את המטבח ומגלים דרך חדשה לשיפור איכות החיים.

אומינה, בוגרת "המכון לתזונה משולבת" בניו יורק (Institute for Integrative Nutrition), עוסקת ולומדת רפואת צמחים מערבית, מורה ליוגה ומטפלת מוסמכת ע”י המרכז ל “טאו שיאטסו” ישראל. ניהלה והובילה במשך שנים את המרכז לניקוי גוף במרכז הטרנספורמציה “פאצ’ה-מאמא” שבקוסטה ריקה, לשם מגיעים מדי שנה מאות אנשים מכל העולם בכדי לעבור תהליכי ריפויי והתחדשות. משנת 2008 מעבירה אומינה סדנאות ניקוי ותזונת סופרפוד – "מזונות על" בישראל.

הסדנה כוללת:
לינה של שני לילות, היכרות עמוקה עם מזונות העל, ארוחות בוקר המבוססות על תוצרת טרייה של החווה האורגנית של מצפה הימים, כיתת אומן בערב- הכנה ואכילה משותפת של ארוחת Super-Food, הכנת שייקים מיוחדים, טיפול גוף אחד לאדם בספא, שיעורי יוגה ותנועת גוף, הרצאות קבוצתיות, מפגש יעוץ והכוונה אישית עם אומינה, סיור פרטי בחווה האורגנית של מצפה הימים וחוברת מתכוני Super-Food.

עלות הסדנה:
4,500 שקלים לזוג, כולל ארוחות ושייקים, השתתפות בכל פעילויות הסדנה וכן טיפול אחד לאדם (45 דקות).
עלות ליחיד המשתתף בסדנא- 3,550 שקלים. עלות לזוג כאשר רק אחד מבני הזוג משתתף בסדנה- 3,900 שקלים.

 

לפרטים נוספים והזמנות
מצפה הימים- 1-800-555-666

www.mizpe-hayamim.co.il
אומינה- 052-8879945

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *