פסטיבל הבירה: Beer Garden במרינה הרצליה

30/06/2015
אוכל ומוזיקה באווירה בווארית המשך »

ה"ביר גארדן", תרבות הבילוי הבווארית שמקורה במאה ה19 של גינת שיכר, ובה מוצעות בירות צוננות מהחבית, בליווי אוכל בווארי מסורתי (בעיקר נקניקיות בחרדל ובכרוב כבוש), מגיעה בימים רביעי וחמישי, 9 – 8 ביולי, למרינה בהרצליה.

רחבת המרינה תשנה פניה ותעוצב כגינת בירה קסומה, עם שולחנות וספסלי עץ, המיועדים לישיבה המונית משותפת של באי הפסטיבל, אשר ייהנו משתיית בירה בכוסות ענק מיוחדות, שיוגשו על ידי  מלצריות בתלבושת בווארית מסורתית.

החברה העירונית לפיתוח התיירות הרצליה, הפועלת מטעם העירייה, מארגנת עבור חובבי הבירה את הפסטיבל המיוחד. המפיקה היא חברת אלי לוי הפקות.
בפסטיבל במרינה תציג מבשלת פאולנר מבחר בירות צוננות ומשובחות מהחבית, בהן: בירה פאולנר חיטה בהירה, פאולנר סלבטור בירה כהה ועוד.

חווית ה"ביר גארדן" כוללת בצד הבירה גם נקניקיות מושקעות בטעמים שונים. בפסיטבל במרינה יופקד על תפריט הנקניקיות: מותג 'פרנק' .
יוגשו לבאים- נתחי עגל מובחרים וכן נקניקיית "עגל פיקנטית", עם נגיעה רכה של טעם פיקנטי. הנקניקיות יוגשו בלחמניות טריות, יחד עם שוקרוט, כרוב מבושל בבישול איטי עם בירה, חומץ בלסמי, זרעי קימל ורטבים מעניינים. המחיר לכל הנקניקיות יעמוד על 25 ₪.  

בהתאם למסורת הבווארית, יכלול הפסטיבל גם מוזיקה משובחת, 'הופעות חיות' של הרכבים מוזיקליים מובילים ומפתיעים.

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה: "בהרצליה מתקיימים לאורך השנה, ובעיקר בתקופת הקיץ, מגוון אירועי תרבות, תיירות ופנאי, בתחומי עניין שונים ורבים. וכעת,  כמו בערים המתקדמות בעולם: ניו יורק, ברלין, לונדון פריז וערים מובילות אחרות, תקיים גם העיר הרצליה את פסטיבל ה"ביר גארדן". אני מזמין את חובבי הבירה להנות מבירה איכותית ומאווירה נהדרת במרינה".

עו"ד יונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה : "בשנים האחרונות קיימנו במרינה את פסטיבל הבירה בסגנון שונה; אפשרנו למבשלות ישראליות להציג את תוצרתן. השנה החלטנו לגוון, ולאפשר לתשבי הרצליה ולאורחיה חוויה בניחוח בינלאומי: לשבת במרינה בחברה טובה, עם משב בריזה מהים והנוף המדהים, ללגום בירות איכותיות, לטעום נקניקיות עם כרוב כבוש ולחוש אירופה".

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *