מחלבות ישראליות זכו במדליות זהב בחו"ל

20/06/2015
ב"מונדיאל הגבינות" בצרפת המשך »

נני סיימן, יבואנית מזון גורמה, המשמשת כשגרירת ישראל באיגוד הגבנים העולמי, הובילה שתי מחלבות בוטיק כחול לבן להישג פורץ דרך. עין כמונים ושירת רועים זכו ל-6 מדליות בתחרות גבינות הגורמה היוקרתית בעולם הנערכת מידי שנה בצרפת – Mondial du Fromage, בה ישראל השתתפה לראשונה.
לדברי רולנד ברטלימי, נשיא איגוד הגבנים העולמי "המחלבות הישראליות עוררו בנו הצרפתים השראה נפלאה. הפרסים הרבים שקיבלו הן עדות ליצירתיות יוצאת הדופן שמציגים".

נני סיימן, שגרירת ישראל באיגוד: "עבורי מדובר ברגע מרגש במיוחד, נקודה המהווה סוג של לידה המסבה תחושת גאווה ונחת, תוצר של תהליך מאומץ המתפרס על פני למעלה מ-3 עשורים", אומרת נני סיימן ומוסיפה "אין תחושת סיפוק גדולה מאשר לראות את התגובות של מומחי הגבינות הגדולים ביותר בעולם מתפעמים מהגבינות שלנו, מדינת ישראל הקטנה והצעירה המשחקת במגרש עם מורשת של אלפי שנים"

גבני הבוטיק מצפון הארץ התחרו מול 130 יצרני הגבינות מובילים מרחבי העולם, ביניהם מצרפת, איטליה, בלגיה ושוויץ, לצד מדינות נוספות כמו ארה"ב, קנדה, יפן וסין.

עין כמונים זכו ב-2 מדליות סופר גולד בעבור הגבינות 'שחר' ו-'טל גליל'.
מחלבת שירת רועים גרפה 4 מדליות: זהב על גבינת 'מעיין חרוד',  כסף על גבינת 'עין מודה', ומדליות ארד על הגבינות 'כמהין' ו'ענבל'.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

תגובה אחת על מחלבות ישראליות זכו במדליות זהב בחו"ל

  1. עזי היקר הגבינות מדהימות כל הכבוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *