הברמנית ויטה ולדימירסקי- עלתה לחצי הגמר

09/05/2015
תחרות האתגר של Belvedere המשך »

הברמנית ויטה ולדימירסקי- עלתה לחצי הגמר שהתקיים בברלין
הישראלית והאישה היחידה מתוך 45 המתמודדים הסופיים

עוד הישג חשוב לישראל על מפת הקוקטיילים העולמית:
ויטה ולדימרסקי, בת ה-26, מהבר Hide & Seek, זכתה בתחרות הבינלאומית של Belvedere, ועלתה לחצי הגמר שמתקיים בימים אלה בברלין.

זהו הישג מדהים מאחר ולחצי הגמר עלו רק 45 מתמודדים מתוך אלפים שהתמודדו ברחבי העולם!
ויטה היא הנציגה היחידה מישראל, והאישה היחידה בתחרות. והיא שמה את ישראל על מפת הקוקטילים העולמית

וודקה בלוודר הזמינה את הברמנים הטובים בעולם לקחת חלק בתחרות אתגר בלוודר, וליצור קוקטייל מרטיני אגדי.ויטה ולדימרסקי- זוכת האתגר של בלוודר (2)

המרטיני עם החותם של ג'יימס בונד – מנוער, לא מעורבב – מוכר ברחבי העולם, והאתגר הזה מעניק למאסטרים של המיקסולוגיה הזדמנות לתת לקוקטייל האייקוני את הזווית שלהם.

"אנו מעודדים ברמנים להצטרף לאתגר בלוודר, ולהמציא את המרטיני שדורות של אוהבי קוקטיילים ישתו בעתיד." אומרת קלייר סמית-וורנר, מנהל מחלקת המיקסולוגיה של וודקה בלוודר.

אלפי ברמנים מכל העולם העלו סרטונים און ליין לאתר מיועד , בהם הראו את היכולות שלהם ואת כושרם להפיק קוקטייל שיהפוך לאגדה. מבין מי ששלחו, 45 הברמנים הטובים ביותר ובינהם ויטה ולדימרסקי, זוכים להשתתף באחת מתחרויות חצי הגמר האזוריות  – באירופה- ברלין, אסיה-פסיפיק ובאמריקה. מתוכם ייבחרו תשעה ברמנים להמשיך לגמר הגדול שיתקיים בלונדון  ב- 17-19 בחודש יוני 2015.

ביום האחרון של הגמר, 19 ביוני 2015, יום מרטיני-בלוודר העולמי, יוכרז מנצח התחרות, והמתכון שלו/שלה יושק בהקרנות הבכורה החגיגיות של הסרט "ספקטרה"של ג'יימס בונד, שיערכו ברחבי העולם.

הזוכה בתחרות גם יקבל חופשה מהחלומות בג'מייקה באתר המפורסם גולדן איי, גן העדן היפהפה שהיה ביתו של הסופר איאן פלמינג במשך שנים רבות.

וודקה בלוודר, בעלת הטעם הנפלא והאופי הייחודי, וודקת הפרימיום המקורית בעולם, היא המרכיב המושלם לקוקטייל המרטיני האגדי, והיא הבחירה הטבעית לכל הוואריאציות השונות שניתן להעניק למרטיני וודקה. הטקסטורה החלקה והמשיית שלה, כמו גם נגיעות טעם השיפון הקרמיות והמעודנות, מעניקים בסיס מושלם לקוקטייל האיקוני ביותר מכל הקוקטיילים על בסיס וודקה.

המרכיבים: שיפון, מים ואופי. מאז לידתה בשת 1993, וודקה בלוודר היתה הראשונה להציב סטנדרט חדש של איכות בקבוצת משקאות הוודקה, והיצרה לראשונה קטגוריית יוקרה בתחום הוודקה. כיום, האופי הייחודי של בלוודר והיושרה הבלתי מתפשרת של החברה, מוכרים ברחבי העולם על ידי צרכני וודקה אניני טעם, היודעים להעריך את האופי הטבעי לחלוטין ונטול התוספים של בלוודר.  וודקה בלוודר מיוצרת משיפון דנקווסקי ומים טהורים ממקור פרטי, שנמצא בשטח המזקקה. פרופיל הטעם של וודקה בלוודר מאופיין ברכות עם מתיקות מעודנת וסיומת חלקה ונקייה.

יבואן י.ד עסקים: http://www.yd1986.com/  03-9519966

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Text-to-speech function is limited to 100 characters
 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *