חברת אל-על זכתה במדליית ברונזה

11/04/2015
בזכות גליל אלה 2012 של יקב הרי גליל המשך »

גליל אלה 2012, של יקב הרי גליל, ביראון, שנבחר לתפריט היינות האדומים במחלקת העסקים היוקרתית במטוסי חברת אל-על, זיכה את חברת אל-על במדליית ברוזנה בקטגוריית היין הטוב ביותר המוגש במחלקת העסקים.

"אנו גאים על הזכייה של חברת התעופה אל-על, במדליית ברונזה בקטגוריית היין הטוב ביותר המוגש במחלקת העסקים, עם היין גליל אלה 2012. גליל אלה הוא דוגמא ליצירה אזורית מוצלחת של הייננים מיכה ועדיה ובועז מזרחי-אדם ואין ספק שהיין יוסיף את ניחוחות וטעמי הגליל לטיסה בגבהים". אומר אייל פרנקו, מנהל השיווק של יקב הרי גליל.

עוד אומר פרנקו, כי שיתופי הפעולה של חברת אל-על עם יקבים איכותיים בישראל, מהווים הצהרה ברורה על היותה חברה ישראלית הגאה בתוצרת "כחול-לבן", המביעה אמון ביקבים ישראליים ובמיצוב יינותיהם ברמה בינלאומית.

גליל אלה 2012, בלנד של סירה, ברברה ופטיט ורדו, שייך לסדרת "גליל" של היקב. ההשראה לשם הסדרה, הינה מעצם החיבור לאדמת הגליל, להיסטוריה ולאנשים החיים בו, כאשר את הכל מכניסים בטעם היין.

על תפריט היין בטיסות אל על, אחראי יאיר היידו, מומחה יין ובעל שם עולמי, שיצר תפריט על טהרת "כחול-לבן".

כל יינות יקב הרי גליל כשרים למהדרין מן המהדרין לכל ימות השנה, בהשגחת הרב ד. אוירבך רב ואב"ד לעיה"ק טבריה והרב ישי סמואל, ר' מח' הכשרות רמה"ג.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *