סניף חדש לרשת המזון הבריא MARKET Pick & Mix

14/02/2015
במתחם V-Tower בר"ג המשך »

רשת  "MARKET PICK& MIX   " שמפעילה כיום 3 סניפים במרכזי עסקים ובמתחמי לימודים באזור המרכז והשרון, מתרחבת ופותחת סניף רביעי חדש במתחם החדש V-Tower שמסתמן כמרכז העסקים הבא של רמת גן, בני ברק והסביבה.

הסניף החדש יופעל בזיכיון על ידי איש חיי הלילה לשעבר, טל זהבי.

זהבי, אשר עבד במשך שנים בברים ובמסעדות בתל אביב, ביניהם השאפה בר, הלנה, גורקי, רוטשליד 12 והקופי בר, החליט לפרוש מחיי הלילה ולפתוח עסק בתחום הקולינריה, שיפעל עד שעות הערב המוקדמות. מאחר ולפני מספר שנים הפסיק זהבי לצרוך מזון מתועש ועבר לתזונה בריאה, היה חשוב לו לפתוח מקום שיציע אוכל בריא.

השילוב בין האוכל הבריא שמוצע ברשת MARKET PICK& MIX    לבין העובדה שכל הסניפים פתוחים עד השעה 20:00 לכל היותר, היה עבור זהבי שילוב מנצח.

MARKET PICK& MIX    הוקמה לפני 13 שנים על ידי האחים דורית ליניק דרדיקמן ואמיר דרדיקמן, שהיו בעבר הבעלים של בית הקפה המוכר "אלכסנדר" בתל אביב, שהיה שם דבר בשנות ה-80' ומוקד עלייה לרגל לסלבריטאים רבים ולאנשי עסקים.
 לאחר סגירת קפה אלכסנדר פתחו דורית ואמיר את הסניף הראשון של MARKET PICK& MIX    באוניברסיטת תל אביב, אשר היה הראשון בישראל שהציע את מודל ההרכבה האישית של סלטים שכוללים תוספות שונות כמו כוסמת, אורז מלא ועוד. בהמשך התרחבה הרשת ונפתחו סניפים נוספים שלה במספר מרכזי עסקים: במתחם הבורסה ברמת גן וברחוב שאול המלך בתל אביב.

רוב התפריט ברשת MARKET PICK& MIX   וגם בסניף החדש במתחם  V Tower הינו טבעוני. הייחודיות של הרשת על פני רשתות אחרות לאוכל בריא, היא תבשילים טבעוניים טריים וחמים שמוצעים בהרכבה עצמית. כמו כן כולל התפריט ארוחות עסקיות, תבשילים טריים ללא חומרים משמרים, כריכים, מרקים, מיצים טבעיים שנסחטים במקום, שייקים ירוקים, מאפים טבעוניים, קפה ועוד. כל המנות מוצגות בכל הסניפים בבר פתוח, והלקוחות מוזמנים להתרשם מהמראה ומהניחוחות.

בהקמת הסניף החדש הושקעו כ-800 אלף שקל והוא מעוצב בהתאם לסגנון העיצוב של יתר סניפי  הרשת. בעיצוב הסניפים הושם דגש על שימוש בחומרים טבעיים ובסיסיים, שמתאימים לרשת המגישה אוכל בריא וטבעי.

 בכל סניפי הרשת יש שילוב בין צבעים חד גוניים ודרמטיים, ברזל גולמי בצבעו, ואבן טבעית לצד פריטי עיצוב מודרניים כמו גופי תאורה מיוחדים. 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *