שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

הנחות והטבות על משקאות לסטודנטים

בברים ומועדוני לילה בתל אביב

במהלך חסר תקדים בסצנה התל אביבית, נרתמו למעלה מ- 20 ברים ומועדוני לילה למען הסטודנטים ויעניקו לסטודנטים הנחות והטבות על משקאות, החל מליל הסילבסטר ובמהלך כל החודש הראשון של שנת 2015 .

מדובר בשיתוף פעולה של מועדון הצרכנות הדיגיטלי לסטודנטים istudent, שהושק בימים אלו, עם עשרות ברים ומועדונים בעיר תל אביב, במטרה להעניק לחברי המועדון הטבות ייעודיות. במסגרת ההטבות יקבלו הסטודנטים, החברים במועדון הנחות משמעותיות: 1+1 במתנה על כל סוגי הבירות וצ'ייסר חינם בקניית כל משקה ללא הגבלה במספר הפעמים.

בין הברים והמועדונים בהם יהיה ניתן לקבל ההנחות:
דיזי פרישדון
מורפיום
המזג
רובי
ביגי זי
זו ביזו
רשת הברים דרינק פוינט
שנקין בר ומטבח
נלסון33
אפטאון
איסמי סלמה
טנג'יר
סולו
דרים אקסבישן
דולה
מנדלימוס
ג'ורג'י
פליז דונט טל
לימה לימה
בילי ג'ין
לאו בלומס
מגדלנה
קאסה61
ועוד.

יזמי istudent פיני ליסטנברג ומשה רדמן: ״אנו גאים במהלך שהובלנו, מול קבוצות הברים הגדולות בעיר תל אביב שפונות לקהל הסטודנטים. מדובר במהלך שיוזיל את עלות הבילוי לסטודנט הממוצע ושמחים שבעלי הברים ראו לנכון להקל על הסטודנטים בת״א ולהירתם למהלך. בימים אלו אנו פועלים ליצירת מהלך דומה בערים גדולות נוספות״.

istudent
מועדון צרכנות דיגיטלי לסטודנטים, ראשון מסוגו בישראל, המבוסס על אפליקציה מתקדמת, המותאמת לכל מכשירי הסלולאר: ios ואנדרואיד, ומעניק לכל סטודנט שנרשם בהרשמה חינמית שעורכת כ- 40 שניות, הטבות והנחות המגיעות עד 60% במגוון רחב של בתי עסק ורשתות. במהלך החודש הקרוב, יושק אתר האינטרנט הרשמי של  istudent, גם דרכו ניתן יהיה להצטרף למועדון.

היזמים מסרו שפיילוט המועדון שהחל לפני כחודש ימים, התברר כהצלחה מטאורית ובתוך 30 ימים  הורידו את האפליקציה כ- 70,000 סטודנטים- 23% מסך הסטודנטים בישראל! כך הפך istudent עוד לפני השקתו הרשמית ולפני העלאת אתר המועדון, למועדון הסטודנטים הגדול בישראל.

האפליקציה דורגה במקום הראשון באפסטור, לפני אפליקציות כמו ווטס אפ ופייסבוק.

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות