1 דיקסי, 2 לספטמבר, 3 שנים

30/08/2014
דיקסי גריל בר בראשל"צ המשך »

למסעדת הדיקסי בעיר היין מגיע מזל טוב.
בחודש הקרוב תחגוג המסעדה המדוברת שלוש שנות פעילות
בניצחונו של השף חיים כהן, בסימן מנות חדשות,
קהל סקרן והרבה פלאשים. 

רשת הדיקסי, השייכת לשף חיים כהן, נחתה בראשון-לציון לפני שלוש שנים, ומאז הכנפיים ברוטב חמאה מתעופפות מעל גגות העיר ללא הפסקה.
צעירים משוגעים על המנות המיוחדות והבר המרשים, המבוגרים מתחברים לאווירה האינטימית ולא מתביישים להזמין גם קוניאק והרוח נושבת חמימה. 

 בקרוב, או ליתר דיוק ב- 2.9, אותו קהל עקבי שגדל עם הדיקסי, יגיע לצבוא את סניף ראשון לציון – מסעדת הדיקסי תתחדש בזר על הראש לרגל שלוש שנים של קולינריות אידיאלית.

בתפריט החגיגה, הקהל והאוכל במקום הראשון. את האירוע נתחיל בקבלת פנים עם שפע של שתייה וטעימות בנוכחות השף חיים כהן ושאר הצוות של המסעדה.
כאמור, שלוש שנים לדיקסי הם חד משמעית סיבה למסיבה עבור הרשת ובמיוחד עבור השף שרואה בראשון לציון עיר חלוצית. עובדה זו באה לידי ביטוי לא רק בגישה המחבקת ואווירת הנרות, אלה גם באוכל עצמו.

דיקסי תשיק בהזדמנות זו מנות חדשות ומעניינות; המנות הראשונות יתחדשו בסלט שעועית ורצועות עוף אסייתיות ובמנת ניוקי גבינות ועגבניות. את בעלי הקיבה הגדולה כנראה תסקרן הידיעה כי הדיקסי הכניסו המבורגר חדש בריבת בצל ומנת פרגיות במילוי פטריות ופרמז'ן. כמובן שלא רק הבשר יזכה בחברים חדשים – הדיקסי מזכירים לנו שגם דגים זה מזין, וזה היה רק עניין של זמן עד שהחליטו להכניס פילה מוסר ים לתפריט העיקריות.

נשמע מפנק, על זה אין עוררין. אלכוהול חופשי, שמחה, חיוכים, מתאבנים ומנות חדשות מכל קצוות התפריט. חסר משהו במשוואה? לכם לא, לדיקסי כן. לרגל הרסיטל, הוחלט בדיקסי שחודש ספטמבר יהיה בסימן פינוק. יריית הפתיחה תישמע ב 2.9 ותמשך עד סוף החודש. כל הלקוחות אשר יסעדו בדיקסי במהלך תקופה זו ייהנו משלל מנות מיוחדות ופינוקים. הדיקסי חושבים ששלוש שנים זה מאורע משמח והם בהחלט רוצים ובעיקר יודעים לשמוח עם הלקוחות שפוקדים את כסאות המסעדה.

אם לא הייתה סיבה לחגיגה, היינו בטוחים שדיקסי החליטו להתפזר. מסעדה זה אמנם עסק, אבל בראשון לציון, ככל הנראה, דיקסי זו משפחה. זה מעצמה של ארוחות. מקום בו החגיגה פוגשת באנשים, והאנשים פוגשים בדיקסי.  את המשאלה לשנה הבאה תביע הדיקסי, לנו רק נותר לטעום אותה. מזל טוב!

דיקסי גריל בר

רחוב הכרמל 20 ראשון לציון

טל: 03-6426993

http://www.dixie.co.il/rishon/home.asp

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *