שותים ותורמים

24/08/2014
עמותת בית הגלגלים עם יינות מיקבי יפו המשך »

עמותת בית הגלגלים מציעה למכירה יינות מ"יקבי יפו" עם

תוויות ייחודיות אותן ציירו ילדים עם נכויות פיזיות מהעמותה.

כל הרווחים ממכירת היין תרומה לילדי בית הגלגלים

כשלושים ילדים עם נכויות פיזיות מחוג האומנות של עמותת בית הגלגלים השתתפו בפרויקט יזמות עסקית וחברתית ייחודי במסגרתו הם ציירו והפיקו תוויות הקשורות ליין.
יקב יפו נרתם להדפסת 17 תוויות שונות שהודבקו על בקבוקים של שני סוגי יינות בוטיק איכותיים וכשרים: מרלו סירה 2011 (50% סירה, 50%מרלו) וקברנה סוביניון 2011 (90% קברנה סוביניון, 5% מרלו, 5% סירה).

מחיר כל  בקבוק יין 100 שקלים.

כל הרווחים הינם תרומה לילדי בית הגלגלים.

לרכישה: 09-9557999 info@beitgalgalim.org.il

יינות יקב יפו ובית הגלגלים

עמותת בית הגלגלים, מספקת כבר 35 שנה מגוון שירותים לילדים בני נוער ובוגרים עם שיתוק מוחין, ניוון שרירים ומחלות נוספות הגורמות לפגיעה ביכולת התנועה.

העמותה מאפשרת פעילות בסביבה בריאה ותומכת של מדריכים/מלווים אשר הנם מתנדבים, תוך מתן דגש על פיתוח היכולות החברתיות ועצמאותם של הנכים, כמו גם על האפשרות לבלות וליהנות.

הפעילות מתבצעת בפריסה ארצית בחמישה בתים מותאמים לנכים ברחבי הארץ: במרכז הארץ (הרצליה), בירושלים (מושב אבן ספיר), בדרום (קיבוץ אורים ובית נוסף לאוכלוסיית הבדואים) ובצפון  (בוסתן הגליל).

בית הגלגלים מהווה בית שני עבור מעל ל- 400 ילדים בני נוער ובוגרים נכים, באמצעות צוות מדריכים מסור ומיוחד, יותר מ- 400 מתנדבים חילונים, דתיים ובדואים המגיעים ממקומות שונים בארץ ומייצגים קשת מגוונת גיאוגרפית, פוליטית ,אמונות ודעות, ופועלים תוך הרמוניה ועבודה משותפת.

יקב יפו הוקם בשנת 1998 ע"י אן ומשה צלניקר. הבית הראשון של היקב היה ביפו ומשם עבר לאזור הכרמים המשובחים של עמק האלה. סטפן, בנם של אן ומשה ובוגר הפקולטה לחקלאות ברחובות השלים את לימודי הייננות בבון שבחבל בורגונדי בצרפת. עם חזרתו ב-2007 לישראל הפך ליינן היקב. יקב יפו משלב מסורות ישנות יחד עם ידע חדש ומתקדם על מנת לספק יין בוטיק איכותי.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *