כ- 500 סוגי בירות של מותגים מובילים

15/08/2014
ברשת טיב טעם המשך »

מחלקות  המתמחות בבירות מרחבי העולם ומישראל  ברשת טוב טעם

רשת טיב טעם, תציע בשני סניפי הדגל שלה,  בראשל"צ (רח' מכבים 62) ובאזור התעשייה פולג בנתניה,  מחלקות המתמחות  בבירות, מרחבי העולם ומישראל.  

המחלקות יציעו כ- 500 סוגי בירות של מותגים מובילים מהארץ ומהעולם, כולל מבשלות בוטיק שעד כה לא שווקו בישראל. מהלך זה מאפשר לשמר את מעמדה של טיב טעם כרשת המובילה בתחום האלכוהול.

 עדי כהן, מנכ"ל קבוצת  טיב טעם: "רשת טיב טעם הנה הרשת הראשונה בישראל, שפותחת מחלקות יין מתמחות והצליחה להגדיל את  הפעילות בקטגוריה זו באופן משמעותי. עם רכישת החברה הסקוטית, ע"י חברת הבת של הקבוצה ישרקו, הוחלט לפתוח מחלקות בירה שלא קיימות כיום ברשתות המזון האחרות ובכך לחזק את חוויית הקנייה".

עוד מסר כהן: "בזכות המודעות הרחבה שיש לצרכן הישראלי, לבירות בטעמים חדשים אנו שמחים לאתגר את הלקוחות במגוון רחב ואיכותי".

בנוסף, מציעה טיב טעם אפליקציה ייחודית, הנקראת: BEER  ME. האפליקציה בעלת הטכנולוגיות המתקדמות, תעניק פתרון ברור למתלבטים איזו בירה לקנות/לשתות. באמצעות האפליקציה יוכלו לקוחות הרשת להפסיק להתלבט ולמצוא את הבירה המתאימה להם לפי מספר פרמטרים: צבע הבירה לפי סקלת הצבעים, אחוז האלכוהול, מידת המתיקות, מדינה, התאמה למצב הרוח, דייט, חברים ועוד".

בירות בטיב טעם

שוק הבירה בישראל הינו שוק עונתי המתחזק בחודשי הקיץ. צריכת הבירה בישראל לנפש עומדת על כ- 19 ליטר בשנה, נמוך משמעותית ביחס למדינות אחרות כמו גרמניה עם כ- 132 ליטר לנפש, הבריטים 99 ליטרים, וארה"ב כ- 96 ליטר לנפש.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *