לראשונה בישראל – תחרות בקרדי לגאסי

13/08/2014
תחרות הברמנים העולמית של חברת בקרדי המשך »

תחרות בקרדי לגאסי מתמקדת במציאת קוקטייל קלאסי ונצחי חדש, כזה שבדומה לדאקירי ומוחיטו, יהיה רלוונטי גם בעוד 20 ו- 50 שנה, ושניתן יהיה להכינו אותו בעזרת מרכיבים פשוטים, ובכל בר בעולם.

התחרות גיבשה לעצמה מקום של כבוד בפנתאון התחרויות העולמיות, ופונה לברמנים ומיקסולוגים מקצועיים המעוניינים להירשם בדפי ההיסטוריה של התחום.  זוכי העבר של התחרות  מוכרים כיום בכל העולם, והקוקטיילים שלהם נמצאים בתפריטי הברים הנחשבים המקצועיים ביותר של התעשייה!

מארגני תחרות בקרדי לגאסי מאמינים שקוקטייל קלאסי אמיתי יש לבחון לאורך תקופה ורק לאחר בחינה מדוקדקת של הצלחתו ניתן יהיה להכריז על הזוכה, מכן נובע המבנה הייחודי של התחרות. מבנה התחרות המורכב מהרשמה באתר ושליחת מתכון לקוקטייל, שלב חצי הגמר שייערך בארץ באוקטובר (בנוכחות פאנל שופטים שיגיע מחו"ל ומורכב מזוכי התחרות בשנים קודמות), שלב הגמר שייערך בארץ בפברואר וטיסה של הזוכה הישראלי לייצג את ישראל באפריל בתחרות העולמית בחו"ל.

בין שלב חצי הגמר לגמר על המתמודדים יהיה לשווק את הקוקטייל שלהם, להחדירו בתפריטי ברים נחשבים, ליצור באזז ברשתות חברתיות ועוד. הזוכה העולמי יקבל משרה לשנה בחברת בקרדי העולמית אשר תעזור לו לקדם את ערכי המותג והקוקטייל שלו ברחבי העולם.

אם אתה ברמן או מיקסולוג שרוצה להשאיר את חותמו בתחום האלכוהול העולמי זאת התחרות בשבילך! כל שעליך לעשות הוא להיכנס לרישום באתר התחרות אשר יפתח בימים הקרובים – www.bacardilegacy.com – בהצלחה!

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *