מסיבת יין בגולן

10/06/2014
אירוע הנעילה המרכזי של פסטיבל בשביל היין המשך »

הגולן מארח את אירוע הנעילה של הפסטיבל, יקב אסף, בהפקה מושקעת של המועצה האזורית גולן, ובהשתתפות יקבי הגולן. בעלי היקבים, השותפים ברעיון ובבניית האירוע יקימו דוכנים לטעימת יין לצד חנות בה תוכלו לקנות את היין שהכי אהבתם.

את הצד המוסיקלי יוביל אומן המרימבה וכלי ההקשה זיו איתן, כיום תושב נווה אטי"ב, זיו איתן הוא אמן בינלאומי בעל שליטה פנומנאלית במרימבה (קסילופון ענק) וב-50 סוגים של כלי הקשה נוספים מכל העולם. זיו ביצע את מופע הפתיחה של פסטיבל ישראל 2002, הופיע בטקסי פרס נובל ופרס ישראל ומופיע בפסטיבלים החשובים בעולם (אירופה, המזרח הרחוק וארה"ב). יוסי חרסונסקי ממעריב כתב עליו: "לפעמים היה נדמה שלזיו איתן יש שלוש, ארבע ידיים. הוא שולט על מערכת תופים שאינה נגמרת. רץ מהמרימבה למערכת כלי הקשה, חוזר למרימבה וממשיך הלאה".

המסיבה – האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-12 ביוני, ביקב אסף, החל מהשעה 18:00 עד לשעות הקטנות של הלילה. בתוכנית: שדירת יקבים מהגולן, טעימות יין, מוסיקה חיה עם אומן המרימבה וכלי ההקשה זיו איתן  בר יין עשיר, דוכני מזון (בתשלום) ומכירת יינות היקבים בגולן.

משעה 21:00  מסיבת יין עם D.J Live. כניסה (מגיל 18): 50 ₪ כולל כוס יין ו-8 טעימות.

היקבים המשתתפים:
יקב אורטל, יקב אלרום, יקב אסף, יקב בזלת, יקב הר אודם, יקב זוהר, יקב טרה נובה, יקב סקוריה, יקב סלוקיה, יקב פלטר, יקב רם, יקב רמת הגולן, יקב שאטו גולן ויקב לימודי אוהלו.

שמואל חזן, מנהל אגף תיירות מוא"ז גולן: "אירוע זה הינו ציון דרך משמעותי בקידום ענף היין בגולן. אני רואה חשיבות רבה בעובדה שרוב היקבים בגולן נרתמו לעניין והם שותפים בהפקת וקיום האירוע ביקב אסף. כאשר הכוונה היא שכל שנה יקב אחר יארח את האירוע. להתראות במסיבה."

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *