ירושלים – יינות החדשים לפסח 2017

במחירים המתאימים לציבור הרחב. המשך »
שם היקב: ירושלים
כשר: כן

מידע מהיקב:

יקבי ירושלים נמצא בתהליך מהפיכה בחדשנות ביין, בציוד הכולל החלפה של קו המילוי, הרחבת הייצוא ופתיחת שווקים חדשים בחו"ל, כניסה לרשתות שיווק חדשות בישראל וכמובן חדשנות ביין אותה מוביל היינן הראשי סם סורוקה.

בין היינות החדשים שמציעים ביקב לפסח 2017:

קולומברד / אמרלד ריזלינג 2016
בגוון קש בהיר, יין לבן אלגנטי יבש זה ממזג חלקים שווים של קולומברד ואמרלד ריזלינג מאזור שמשון. ניחוחות פרחוניים מעולים של אגס, מלון תפוחי, נגיעות וניל וזרע חרדל. היין מענג את החך בטעמי מלונים בשלים וקליפת אשכולית. הסיומת מרעננת, מעודנת ואלגנטית עם טעם פרחוני שנשאר לאורך זמן. טמפרטורת הגשה מומלצת הינה בין 8-10 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 65 ₪

גוורצטרמינר 2016
יין יבש מגבעות שילה בעל ניחוחות פירות ליצ'י, עלי ורדים, וקליפת תפוז. מענג את החך עם חומציות פירותית מאוזנת. גימור מעודן, אלגנטי, עם טעם פרחוני שנשמר לאורך זמן. טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 65 ₪   

שרדונה 2016
ין זה נוצר משני כרמים ייחודיים בעמק שילה, הענבים נבצרו בשעות הלילה הקרירות בבציר ידני מוקפד. צבע קש חיוור, ניחוחות של תפוחים טריים, אגס ומלון עם רמיזות של סיידר וקינמון. טמפרטורת הגשה מומלצת הינה ב- 12 מעלות.
מחיר מומלץ לצרכן: 59 ₪

יין כתום 2016
בגוון צהבהב כתמתם זהוב וניחוחות משמשים, מרמלדת תפוזים ואספרגל, יין כתום הופק מענבי אמרלד ריזלינג ופרנץ' קולומברד מכרמים באזור זיכרון יעקב. הטעמים מלווים בנגיעות תפוח אפוי ומשמש, עטופים בחמוציות אלגנטית מרעננת ומטהרת. טמפרטורת הגשה מומלצת הינה 10-12 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 59 ₪  

שיראז קריניאן 2016
 
היין סגול כהה בצבעו, ממסך זה בסגנון עמק הרון, ניחוח בושם מרוכז של פירות יער שזה עתה נכתשו, אקליפטוס, אדמה וארז שזה עתה נקצץ. נגיעות בשרניות ומגרות של פירות טריים, ארז אלוני וקינמון נשארות על החך, להם מצטרפים טאנינים מלטפים עם משיכה  נעימה. טמפרטורה מומלצת להגשה: 16-18 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 80 ₪

פטיט סירה 2014 מסדרת הרזרב
 היין הינו בצבע סגול עמוק / שחור כדיו. הענבים מכרמים בכפר אוריה, השוכן בשפלת יהודה ליד ירושלים. היין בעל ניחוחות שזיף מתוק, עם נגיעות בשריות וקומץ וניל. טאנינים עשירים, פירותיים, איתנים ומושכים נשמרים על החך, ומשאירים סיומת מתוקה ומושכת. טמפרטורה מומלצת להגשה: 16-18 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן:80 ₪

פוארטה, קברנה סובניון 2012, יין קינוח מחוזק
יין בצבע ארגמן אדום/חום-צהבהב, הענבים הינם מכרמים באזור שילה, משלב ניחוחות תאנים מיובשות, תמרים מיובשים, צימוקים, אגוזים ועץ אלון. הטעמים משאירים על החך טעם מתוק עשיר עם סיומת טעמי קליפות תפוזים ותמרים. טמפרטורת הגשה מומלצת הינה 14-16 מעלות.
מחיר מוצע לצרכן: 65 ₪   

 

 

 

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *