יקבי כרמל עם יינות חדשים במחיר לכל כיס

09/03/2018
לקראת חג הפסח המשך »

יקבי כרמל – 135 שנים של התפתחות מתמדת ושל מומחיות עיקשת וניסיון שהחל בימי השלטון העותומאני, דרך המנדט הבריטי ובכל שנות קיומה של מדינת ישראל, מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים.  

בקבוקי היין של יקבי כרמל מחזקים את הרגשת השמחה, החום המשפחתי, הפתיחות והאופטימיות. 

יקבי כרמל מייצרים מגוון גדול של יינות "פשוט טעימים" שאנשים אוהבים, בטעמים נגישים וברמות מחיר שונות, המעניקות תמורה טובה ביותר לכסף. יינות מזני ענבים שונים, ממגוון כרמים הפרוסים על פני כל הארץ, אותם מגדלים כ 108 משפחות כורמים עבור היקב, מרמת הגולן, דרך הגליל, הרי יהודה ועד רמת ערד.

פריסת הכרמים הגדולה מאפשרת ליקבי כרמל להיות גמישים בייצור ועקביים לאורך שנים עם יכולות חקלאיות גבוהות ויכולת ייננית גבוהה של צוות ייננים בעלי ניסיון, עם ידע והבנה עמוקים בשיטות ייצור יין מסורתיות ומודרניות. טכנולוגיות חדישות ומתקדמות ביקבים מאפשרות ליצור יין איכותי, תוך שמירה על המסורת הייננית ארוכת השנים של היקב מרגע בציר הענבים ועד לפתיחת הבקבוקים בבית הלקוח.

לקראת חג הפסח, יקבי כרמל משיקים את בצירים חדשים של הסדרות Private Collection ו- SelecteD, הסדרות האהובות אשר מחירן מאפשר כמעט לכל נפש בישראל לרכוש יין טוב ואיכותי לשולחן החג.

רן אסא מנהל שיווק  יקבי כרמל: " לקראת חג הפסח מכירות היין גדלות באופן משמעותי, ומהוות כרבע מסך המכירות השנתיות. מיליוני בקבוקים של יינות ישראליים מגיעים למדפי רשתות השיווק וחנויות היין, ולא פשוט לבחור מביניהם יינות לחג.  
אנו ממליצים לחג דווקא על היינות הנגישים, הן מבחינת פשטות והן מבחינת מחיר, במיוחד לאור ההוצאות הכבדות בחגים. יינות שמתאימים למצב הרוח הכללי, יינות שיש אפשרות כמעט לכל אחד לקנות, ביחוד לאור מבצעי החג המצוינים, שנותנים תמורה טובה ומלאה לכסף: סדרת SelecteD, המציעה יינות מצוינים הנותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף, וסדרת Private Collection, הסדרה המוערכת אשר זוכה לשבחים רבים ומציעה יינות איכותיים ותמורה גבוהה למחיר. בנוסף, יקבי כרמל מציעים כתמיד גם מותגי איכות מגוונים בחנויות המתמחות."

מחיר מומלץ ליינות סדרת SelecteD  – 25 שקלים

מחיר מומלץ ליינות סדרת Private Collection – 39 שקלים

על היינות החדשים:

כרמל – SelecteD ו- Private Collection

באירוע ההשקה ביפו. צילם ישראל פרקר.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *