טמפו תתחיל לשווק את הבירה הבלגית DELIRIUM

28/02/2018
מותג בירה בלגי אשר הושק בשנת 1988 המשך »

טמפו תתחיל לייבא ולשווק בישראל את הבירה הבלגית החזקה DELIRIUM

דילריום טרמנס, הבירה הראשונה שהושקה תחת המותג DELIRIUM, הינה בירה עטורת פרסים מתחרויות בירה בינלאומיות, ביניהם התואר "הבירה הטובה בעולם" בו זכתה לראשונה בשנת 1998 בתחרות "world beer championships

דילריום (DELIRIUM) הינו מותג בירה בלגי אשר הושק בשנת 1988 במבשלת Huyghe שבבלגיה בה מיוצרים 9 מותגי בירות כשדילריום הוא מותג הדגל של המבשלה.

המיתוג והעיצוב של בירה דילריום מיוחדים כל כך שלא ניתן לפספס אותם בזכות הפיל הוורוד על רקע תכלת, והוא קשור לבירה הראשונה שהושקה תחת המותג, דילריום טרמנס (Delirium tremens), שמה של הבירה נגזר משמו של תסמין גמילה מאלכוהול, כאשר אחד התסמינים המזוהה עמו הוא הזיות בהן "רואים פילים וורודים".

בקבוקי בירת דילריום בעלי נראות של בקבוקי חרס כשבפועל מדובר בבקבוקי זכוכית צבועים בהתזה ליצירת המראה הייחודי.

במסגרת המהלך טמפו תתחיל לשווק בישראל 3 בירות של המותג הבלגי דילריום (DELIRIUM):

דילריום טרמנס (Delirium tremens) – בירת אייל (ale) בהירה עם 8.5% אלכוהול. הבירה מבושלת עם 3 סוגים של שמרים לקבלת טעמה הייחודי, והיא עטורת פרסים מתחרויות בירה בינלאומיות, ביניהם התואר "הבירה הטובה בעולם" בו זכתה לראשונה בשנת 1998 ב- "world beer championships"  שהתקיימה בשיקגו ארה"ב.

דילריום נוקטורנום (Delirium nocturnum) – בירת אייל (ale) כהה עם 8.5% אלכוהול. לבירה צבע חום אדמדם עם ראש קצף יציב. טעמי הבירה מכילים טעמי קרמל, מוקה ושוקולד.

דילריום רד (Delirium red) – בשנת 2010 הושקה בירת הפירות האדומים של דילריום. מדובר בבירה אדומה פירותית עם 8% אלכוהול.

טמפו תייבא ותשווק את בירה דילריום טרמנס, נוקטורנום ורד בבקבוקי 330 מ"ל הייחודיים של המותג ואת הבירה דילריום רד וטרמנס בחביות.

מחיר בירה דילריום בקבוק 330 מ"ל:  12.90 ₪ – 16 ₪.

ניתן להשיג את בירת דילריום בחנויות האלכוהול והיין ובברים נבחרים ברחבי הארץ.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *