'יקבי ברקן' ברשימת הSuperbrands

03/12/2017
מרכזת את מותגי העל של ישראל המשך »

הודעה מיקבי ברקן:
'יקבי ברקן' הוכתרו גם השנה כ- Superbrands על ידי הצרכנים ודורגו ברשימת מותגי העל היוקרתיים בישראל בפעם השנייה ברציפות. הבחירה נעשתה לאחר מחקר צרכנים מקיף, שבמסגרתו הכתירו הצרכנים הישראליים את אותם המותגים המצטיינים שאיתם יש להם קשר רגשי חזק ועמוק במיוחד. 'יקבי ברקן' הוכתרו כמותג שהפגין הצטיינות מיתוגית ושיווקית בשוק הישראלי ונבחר ע"י הצרכנים כאחד ממותגי העל המובילים בישראל.

טקס  Superbrandsהמכובד והאקסלוסיבי נערך בישראל מידי שנה, כבר משנת 2009, במטרה לעודד מצוינות שיווקית ומיתוגית בקרב צמרת החברות והמותגים המובילים בשוק.

צוות השופטים המקצועי של Superbrands מורכב מ- 136 מנכ"לים וסמנכ"לי שיווק מובילים. המותגים בעלי הציונים הגבוהים ביותר שנבחרו על ידם עוברים למחקר צרכנים שעורכת חברת המחקר הידועה "MarketWatch" על פי מתודולוגיית המחקר של  Superbrands  בעולם. 

'יקבי ברקן' הוא יקב מודרני ומתקדם, אשר הוקם בהשקעה של מיליוני דולרים בקיבוץ חולדה שבמרכז הארץ. הכרמים של היקב פזורים ברחבי הארץ ממצפה רמון בדרום ועד הגליל בצפון. בחולדה נמצא גם מרכז המבקרים של היקב שהוא מהגדולים והיפים ביותר במזרח התיכון. יקבי ברקן נרכשו ע"י חברת טמפו בשנת 2005 ומהווים את היקב השני בגודלו בארץ וכן, היצואן הגדול בישראל.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *