יקב הרי גליל משיק אתר אינטרנט חדש

13/09/2017
עם המסר "קרוב לטבע". המשך »

יקב הרי גליל משיק אתר אינטרנט חדש . את תהליך המיתוג ליקב ערכה חברת פירמה, אשר עיצבה בהתאם לתהליך האסטרטגי והערכים שמוביל היקב- לוגו ייחודי ודינאמי, עיטרה את תוויות הבקבוקים בתצלומי תקריב מהטבע המעניקים תחושה אינטימית ומחוברת לגליל העליון, כל זאת תחת המסר יקב הרי גליל. קרוב לטבע.

את אתר האינטנרט עיצבה חברת ריצ'-קיד, אשר תרגמה את המסרים והיעדים של היקב לאסטרטרגיה קריאטבית מרגשת שחולשת על כל תחומי היקב : פרויקטים בתחום פיתוח הבר קיימא, הצגת היינת ואנשי המפתח, מידע על מפגשים וטעימות עם הלקוח הסופי, חיבור למרכז המבקרים והפעילויות השונות אותם, מידע על פרויקט הדגל " יין מהחבית" וכמו כן התאמת היין לרגע המושלם:  "רגעים עם הרי גליל" ועוד, כל זאת בממשק רספונסיבי, מתקדם ונוח לגלישה.

לדברי אייל פרנקו, מנהל שיווק ומכירות, יקב הרי גליל: " התהליך האסטרטגי ומהלך המיתוג מבטאים את הערכים הסביבתיים על פיהם אנו פועלים ביקב במטרה להוביל את חזון פיתוח הבר קיימא כדרך חיים ביקב, בכרמים ובסביבה החברתית.  כל זאת באופן טבעי, בגובה העיניים ובמפגש משוחרר וחופשי עם הצרכן, אנו נרגשים להשיק את האתר החדש בתקופת זו של פתיחת השנה ומאחלים לכולם שנה טובה ומרגשת"

www.galilmountain.co.il

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *