יוזמת יקב טפרברג לחגים

08/09/2017
בילוי בחיק המשפחה בארוחת החג ללא הסלולרי המשך »

יקב טפרברג שחרט על דגלו את ערכי המשפחה יוצא במהלך אסטרטגי נרחב במטרה לבלות בחיק המשפחה בארוחת החג – ללא הסלולרי!
רועי הראל, סמנכ"ל שיווק יקב טפרברג: "אנו מאמינים שהגיע הזמן שארוחות החג יחזרו להיות זמן איכות משפחתי ומהנה. כיקב משפחתי שערך הליבה שלו הוא 'משפחה אמיתית' אנו רוצים לעצור את השתלטות הסלולרי על החיים של כולנו, מה שפוגע בחיי המשפחה וגם בחיים החברתיים. אנו מאמינים שיין טוב צריך לשתות עם משפחה וחברים ושתפקידו של יין טוב הוא לחבר בין אנשים ובין משפחות, ליצור רגעים אינטימיים שמקרבים אותנו אחד לשני אך ללא ההפרעות שמייצר הסלולר".
 

ממחקר בינלאומי שפורסם בחודש שעבר עולה כי אחד מכל 3 ישראלים מכור לסמארטפון ומשתמש בו בבילוי משפחתי. ההתמכרות הישראלית שברה כל שיא עולמי – ישראל מדורגת במקום הראשון בשימוש מוגבר בסלולרי. לאור כל אלה, החליטו ביקב טפרברג, אשר חרט על דגלו מראשית הקמתו את ערכי המשפחה, לצאת לכבוד החג הכי משפחתי בשנה – ראש השנה –   במהלך שיחזיר את המשפחתיות לראש סדר העדיפויות, תחת הכותרת "בארוחת החג מתנתקים מהסמארטפון ומתחברים למשפחה".

את המהלך מוביל מארז יין שעוצב ויוצר במטרה שיהפוך לאחר שמוציאים ממנו את בקבוקי היין למעמד ל'הרחקת' הסלולר מהמשתמשים. המארז עוצב לאחר שבמחקרים עולמיים נרחבים עלה כי רק הרחקה פיזית של המכשיר הסלולרי מייצרת שקט נפשי אמיתי.
המארז ישווק לקראת ראש השנה 2017 עם סדרת Inspire של היקב ומגיע בצירוף הוראות הפעלה וחוקי שימוש שיסייעו לבני המשפחה המכורים להתמודד עם הניתוק מהסלולרי.

המארז יוצע למכירה במהדורה מוגבלת וכולל 2 בקבוקי יין מהסדרה במחיר של 200 שקלים!

המהלך ילווה בפעילות גולשים ברשתות החברתיות לצד שיתוף פעולה עם מובילי דעה.

סך ההשקעה במהלך: 1.5 מיליון שקלים.

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *