מארזים של מזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה

08/09/2017
מתנות ייחודיות לחגי תשרי המשך »

 "מזקקת מילק  אנד האני", מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, מזמינה להעניק לקרובים ולמכרים בארץ ובעולם, לעובדים או שותפים עיסקיים מתנה ייחודית, מפתיעה שכולה תוצרת כחול לבן- מארזי מתנה מהודרים של שני תזקיקים מופלאים המיוצרים במזקקה. תזקיקים אלו אידאליים להכנת קוקטיילים ביתיים, והינם בבחינת must בכל בר בייתי.

מארז ניו מייקכולל תזקיק ניו מייק (new make) 500 מ"ל כוס lowball וחוברת קוקטיילים  אשר מכילה מגוון קוקטיילים טעימים שניתן להכין בבית. ניו מייק הינו תזקיק דגנים לא מיושן שמהווה את הבסיס לוויסקי – מומלץ לשתיה כמות שהוא, עם מעט מים, שפותחים את התזקיק ומעצימים את הטעמים, או בקוקטיילים. הניו מייק של מילק אנד האני מזוקק מ-100% לתת שעורה. ומבוקבק בחוזק 50%

מארז ג'ין לבנטיני המארז כולל בקבוק ג'ין לבנטיני מתובל 500 מ"ל, כוס lowball. הגין שלנו עשוי מ100% לתת שעורה , ג'ין ייחודי עם תבלינים הנאספים משוק לוינסקי  אשר נמצא במרחק הליכה מהמזקקה ואופייניים למטבחים הים-תיכוניים, כזעתר, פלפל שחור, קמומיל ולימון. אחרי השרייה של 48 שעות, הג'ין מזוקק בשלישית בדוד נחושת ייעודי בן 250 ליטר ויוצא חלק להפליא. מבוקבק בחוזק 46% זהו תזקיק עדין, מתקתק מורכב ומלא בטעמים.

לרגל החגים מעניקה המזקקה 10 אחוזי הנחה.

ניתן להשיג את מארזי החג המיוחדים שלנו אך ורק דרך אתר המזקקה: http://mh-distillery.com/he/.

מזקקת מילק אנד האני היא מזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה, אשר השיקה ב'יום הוויסקי הבינלאומי האחרון את הסינגל מאלט וויסקי הראשון בישראל. במזקקה מייצרים תזקיקים איכותיים ועמלים על ייצור סדרתי של וויסקי ישראלי, שמהדורת "המייסדים" שלו מתיישנת בחביות ותראה אור בשנת 2019. כל חומרי הגלם, הציוד, החביות והתהליכים נבחרו במטרה להבטיח שהמוצר הסופי – בין אם תזקיקים לבנים ובין אם ויסקי מיושן – יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות וטעם ללא פשרות וללא קיצורי דרך במסע הארוך עד להוצאת הוויסקי: הדרכה וייעוץ של ג'ים סוואן המנוח– מאסטר דיסטילר בעל שם עולמי המתמחה ביישון באקלים חם, ציוד שתוכנן והוזמן במיוחד; חביות שנבחרו בקפידה; ובחירת חומר הגלם הטוב ביותר בנמצא.

 

The Milk & Honey Distillery

התחיה 16 תל אביב 03-6320491

www.mh-distillery.com/he/visit-our-distillery

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *