ביקור בביו ארווסט ברחובות

11/09/2017
ויניה = יין ובריאות המשך »

ישראל פרקר
בוקר מעניין מאוד עבר עלי היום בחברת ביו הארווסט, בפארק המדע ברחובות.ֲ נפגשתי עם ד"ר זכי רכיב וד"ר יוכי חגי, העומדים בראש החברה.
עשיתי זאת בעקבות צריכת היומיום שלי, של כמוסת ויניה (VINIAׂׂ ׂ) אחת, המכילה כמות של רזברטול הנמצאים בכאלף ענבים, או בבקבוק יין, אך ללא נוזלים, אלכהול, סוכר ועוד. הכמוסה הגיעה לעולם מפיתוח רב שנים של אנשי החברה.
אני, בגילי הלא צעיר, ממשיך לחפש וללמוד על תוספים שיסיעו לבריאותי ולשמירה על אופיי המחייך. מצאתי עוד משהו מעניין. עוד הייטק ישראלי.
כ10 שנים פותח המוצר הזה, ורשומים עליו מספר פטנטים ברחבי העולם. הוא גם אושר ע"י רשות הבריאות האמריקאית כתוסף מזון (לא תרופה) וכן קיבל אישור יעילות ממספר מוסדות מחקר שחקרו אותו מספר שנים.
ראיתי באולם הייצור שבביוהארווסט מאפשרים התרבות של תא ענב אחד בתוך שקיות גדולות. כל תא כזה, המקבל הזנה מיוחדת פרי מחקר ארוך ויקר,(עשרות מיליוני ש"ח) , מכיל את כל מה שיש בתא רגיל של ענב אמיתי. אבל העבודה בשיטה הזו מאפשרת אחידות גדולה וכן מחזור חיים וגידול מאוד קצר – שלושה שבועות לאבקת ענב במקום כמחזור של שנה בחקלאות הרגילה.
מחקרים הראו בברור שהמוצר עוזר לזרימת הדם, ע"י הרחבת צינורות הדם, שומר על לחץ הדם ברמות נכונות והוא נוגד חמצון ושומר על תפקוד כלי הדם. השילוב של שלושת היתרונות הללו מסייע במניעה של מחלות לב. http://bioharvest.com/faq/

ברור שבמקביל ממשיכים ללגום יין (שמשמח לבב אנוש), להיפגש עם חברים אוהבי יין, לבקר ביקבים וליהנות מהחיים הכפיים של עולם היין.
גיליתי גם שבמעבדות המחקר של החברה עובדים כיום על פיתוח שני מוצרים נוספים: קפסולה קטנה , לבליעה, שתכיל את רכיבי הבריאות הנמצאים בעשרות רימונים, וקפסולה שתכיל את אבקת רכיבי הבריאות של שמן זית שמיוצר ממאות זיתים, ללא שמן…. בחיי.

לרכישת כמוסות VINIA עם משלוח בחינם.

הסרטון שצילמתי במקום:

 

 

 

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *