פסטיבל הקוקטיילים של ישראל- Cocktails השלישי

08/07/2017
יתקיים לראשונה במרינה בהרצליה המשך »


החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה, 'איש הענבים', המרכז לקידום תרבות היין וכהלים ו-'זמן אמיתי',  בית הספר לברמנים המוביל בישראל, מזמינים את הקהל להשתתף וליהנות ב-Cocktails, פסטיבל הקוקטיילים של ישראל, שייערך השנה לראשונה במרינה הרצליה בין התאריכים ה19-20.7.2017 ובין השעות 18:00-23:00. פסטיבל Cocktails צבר בשנתיים האחרונות היכרות ומוניטין כמקום מפגש יוצא דופן של הקהל המקצועי והקהל הרחב, הטועמים ומכירים יחדיו את כל החידושים בתחום.

בפסטיבל, יוכלו המבקרים להכיר את מיטב מותגי האלכוהול, לסייר בין דוכני הפסטיבל, להתרשם מצורות ההגשה הייחודיות וכמובן לטעום קוקטיילים מגוונים שישקשקו במקום.

כמדי שנה והשנה לראשונה בהרצליה  יציע הפסטיבל טעימה מעשרות סוגים שונים של קוקטיילים המשלבים את הטרנדים החמים ביותר של עולם האלכוהול. ניתן יהיה לפגוש מותגים מובילים וביניהם:
הברמן הטוב בעולם אריאל לייזגולד יפתיע עם קוקטיילים בדוכן של טמפו,  מרטל    Martell Cognac; חברת אקרמן המייבאת את וודקה פינלנדיה בדוכן קריר ומפתיע ;אולמקה   Olmeca, Polugar-הוודקה הראשונה בעולם בהצגת בכורה בישראל הוואנה קלאב Havana Club ;ביפאיטר Beefeater ;זוברובקהZubrowka , רוסקי Russky Standart ,חורטיצה Hortica Vodka ,פלומר, אוניקום צוואק Unicum Zwack , קואנטרו Cointreau, דיסארונוAmaro Disaronno , שרטרז Chartreuse, סוג׳ו -המשקה האלכוהולי הנמכר בעולם – סוג'ו יוצג ויטעם בדוכן שישנה את דעתכם על המזרח הרחוק.
חברת המשקאות  IBBLS ישיקו רום חדש ומסקרן לראשונה בישראל, טרנקוויני- משקה על בסיס מיצוי של תה ירוק, Schweppes עם צוות הברמנים של הג'ספר שירקחו פתעות טעימות ועוד….

יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה, יונתן יעקובוביץ, אמר: "פסטיבל קוקטייל מתקיים לראשונה במרינה הרצליה ובכך מסמן את המשך מגמת הפיכת העיר הרצליה למוקד בילוי ומשיכה של קהל מגוון בגילאים ותחומי עניין שונים.

החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה תקיים במהלך הקיץ הקרוב אירועים רבים ותוססים ואנו מזמינים את הציבור הרחב לקחת בהם חלק". 

כרטיס הכניסה כולל שלושה קוקטיילים לבחירה.

מחיר: 69 ש"ח ברכישה מוקדמת באתר איש הענבים ו-79 ש"ח ברכישה במקום (תושבי הרצליה 55 ₪)

19-20 ביולי || ימי רביעי – חמישי || החל מ- 18:00 || מרינה הרצליה

לרכישת כרטיס כניסה ברכישה המוקדמת בעלות 69 ₪

goo.gl/3btsHQ   || 03-5180533  

 

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *