ציוני כבוד ליקבי כרמל

16/02/2017
במגזין היין Wine Enthusiast המשך »

כמדי שנה, עורך Wine enthusiast, אחד ממגזיני היין הנחשבים בעולם, טעימת יינות ומפרסם את רשימת המלצות עורכיו ואת רשימת היינות הטובים ביותר לקניה – בעלי הערך הטוב ביותר ביחס למחירם.

בגיליון מאי 2017 של המגזין, תתפרסם סקירה של היינות הישראלים המומלצים. יקבי כרמל מופיעים עם 3 יינות בעלי ציון של 90 ומעלה.

כרמל שיראז, כרם קאיומי 2012 זכה לציון 91 – מורכב מ-98% ענבי שיראז ו-2% ענבי ויוניה. הענבים נקלטו ביקב קאיומי הסמוך לכרם. לאחר תסיסה והשריה על הקליפות, להשגת מיצוי טעמים וקבלת יין בעל מבנה אלגנטי, התבגר היין בחביות עץ אלון צרפתי במשך 15 חודשים.

כרמל Limited Edition 2012 זכה לציון 90 – יין הדגל של יקבי כרמל, המופק במהדורה מוגבלת וממוספרת. היין הוא ממסך בסגנון בורדו, המשלב את חמשת זני בורדו הקלאסיים, ומבטא את המסורת הצרפתית של הברון רוטשילד. להפקת היין היוקרתי נבחרות חלקות הכרם המצטיינות ביותר של יקבי כרמל, שהניבו את הפרי

כרמלMediterranean  2011 זכה לציון 90 – ממסך המבוסס על זני ענבים ים תיכוניים. תפיסת עולם חדשה ומרתקת המתאימה במיוחד לאקלים הים תיכוני שלנו. תפיסה זו רואה לנגד עיניה את סגנון הייצור המקובל באזורי היין של דרום צרפת (עמק הרון למשל) ולאו דווקא את אזור בורדו כפי שנהוג בדרך כלל ביינות הישראליים.

 מגזין Wine Enthusiast, נחשב לאחד משלושת מגזיני היין המפורסמים ביותר בארה"ב. במדריכי הקניה של המגזין לאורך השנים, מקוטלגים למעלה מ-153,000 יינות מכל רחבי העולם שנלגמו לאורך השנים ע"י צוות פאנל הטועמים של המגזין, הנחשבים למומחה בתחומו.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *